Merter-Bahçelievler-Bakırköy tarafında acil önerebilceğiniz çocuk doktoru!!!

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve pakopuko tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : pakopuko
  1. pakopuko

pakopuko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba Arkadaşlar;

Siteye yeni üye oldum.66 günlük bir kız çocuğuna sahibim.Dün 2.ay aşılarımızı olduk.Bursada ikamet ediyordum,buraya yeni taşındım.Bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.Önerebilceğiniz özel hastane yada devlet hastanesinde çocuk doktoru varmı?Hastane tercihim çünkü tahlil falan istenirse hepsi bir yerden olup bitsin istiyorum.

Bakırköy Ethica ve Bahçelievler Medical park bana çok yakın,burda bildiğiniz iyi bir çocuk doktorları varsa söylermisiniz?

Şimdiden çok teşekkürler.

Sitenizden de çok memnun kaldım üye olmadan öncede bi çok konuda bilgi almıştım.

2. 16 Nisan 2010
  3. didemcik

didemcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam,
    Ablamın bi arkadası gıdıyor Bahcelıevler Hizmet hastenesine.Doktorundan cok menunmus.

4. 16 Nisan 2010
  5. pakopuko

pakopuko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Slm Didemcik;

Doktorunda adını yazarsan çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler...

6. 16 Nisan 2010
  7. merveege

merveege Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    medical parkı tavsiye ederim: emel torun veya erkan can.ikisi de mükemmel..emel hanım daha yoğun..

8. 18 Nisan 2010
  9. nonis

nonis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım bakırköy capacity karşısında emin mindan var harika bir doktordur ben iki çocuğumu da ona götürüyorum.gece gündüz bir sorun olunca arayabileceğin telefonunu hiç kapatmayan,bebeği en ufak hastalıkta antibiyotiğe boğmayan bir doktordur,gerçi çok hastası var biraz sıra oluyor ama değer içim rahat en azından :)

10. 19 Nisan 2010
  11. pakopuko

pakopuko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Saolun arkadaşlar;

Nonis peki bu doktorun hastane ile anlaşması varmı?Bende dediğin doktor gibi birini arıyorum açıkcası,gece gündüz sorunsuz ulaşabileyim.Ama hastane ile de anlaşması olsun istiyorum doktorun çünkü tahlildi,gece rahatsızlandı acil müdahale için hastane olayı gerekti o noktada başka bir hastanede işlerim görülsün istemiyorum.Doktorun bağlantısı olan hastanede olsun herşey.Birde Ethicada Mehmet Çelik için iyi dediler.Bunla ilgili beni bilgilendircek biri varmı?

12. 19 Nisan 2010
  13. pretty_angel

pretty_angel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

Bizim doktorumuz Mehmet Çelik, ben beğeniyorum. Aşıları kendi yapıyor. ılgili, sorulara açık. Telefonla filan da rahat soru sorabiliyorum. Bakalım şimdilik iyi gidiyoruz, ben bir sorun çıkmazsa kendisine bebeğimi götürmeye devam edeceğim. SGK 55 TL alıyorlar.

14. 20 Nisan 2010
  15. pakopuko

pakopuko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bizde yarın için randevu aldık Mehmet beyden,umarım bende sizin gibi memnun kalırım.Dr a sorucaklarımı aklıma gelenleri not ettim ama daha neler sorabilirim o konuda bana yardımcı olabilcek kimse varmı?

Bu arada tşk ederim pretty_angel.

16. 21 Nisan 2010
  17. pakopuko

pakopuko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Şimdi dr dan geldik.Bende Dr. Mehmet Çelik'ten memnun kaldım.Gitmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

18. 27 Nisan 2010
  19. gulcesinik

gulcesinik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,

ben bakırköyde oturuyorum,

Bebeğimin ilk dr. undan memnun kalmadım, şu an Dr. Osman Pinçenin bakırköydeki muaye.sine görürüyorum. Çok memnunum, çok ilgili ve tecrübeli bir dr. . tavsiye ederim.