Mesafeler Aşki Öldürür Mü??

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve DENIZDEDIMOLMADIMI tarafından 25 Kasım 2006 başlatılmıştır.

25 Kasım 2006
    Konu Sahibi : DENIZDEDIMOLMADIMI
  1. DENIZDEDIMOLMADIMI

DENIZDEDIMOLMADIMI Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Günün birinde birisi, karşınıza geçip 'Mesafeler aşkı öldürür' derse buna şiddetle karşı çıkın. Çünkü aşk, dil, din, ırk ve kilometre tanımaz...
    Ayrı şehirlerde, hatta başka ülkelerde de olsanız bile, 'seviyorsanız' bunun bir engel olmadığını anlarsınız. Bazen aynı anda telefonlara sarılırsınız, bazen de eş zamanlı mesajlar çekersiniz sevdiğinize. Bu özel anlara şaşırırsınız ama inanırsınız. Bunun tek açıklaması seviyorsunuzdur, seviyordur...
    Her zamankinden daha fazla hasret anlamı yüklenmiş şarkıları dinlemeye başlarsınız, özlem dolu şiirler okumaya iter sevginiz sizi. Hiç umulmadık anlarda gözleriniz dolabilir, ağlamak istersiniz...
    Yaşamdaki her güzelliği uzaktaki sevgilinize adamaya başlarsınız. Artık yağan yağmur daha farklı hislere götürür sizi. Gördüğünüz gökkuşağının doğu ile batıyı renkleriyle birbirine bağlaması da uzaklardaki sevdanızı hatırlatır usul usul...
    Bazı zamanlar içinize bir ateş düşer. Sevdiğinizle özlem denizinde yüzerken, ona dokunmak, yüzüne doya doya bakmak istersiniz. İlk uçakla ya da ilk otobüsle karşısına çıkarsınız. Elinizdeki çiçekleri ona verdiğiniz an, onun gözündeki mutluluğu görüp aşkın en kutsal ödülünü alırsınız. Her görüşme yürekleri daha da büyütür ve kocaman harflerle 'aşk'ı gönül defterinize yazarsınız. Ancak akrep ile yelkovanın yarışı devam eder ve saatlerin her zamankinden daha çabuk tükendiğine şahit olursunuz sevdiğinizin yanında.
    Dönüş yolculuğunda bir sonraki buluşmanın hayalleri sizi sararken, yolların ve dağların sevginize şahit olmasından memnuniyet duyarsınız. İşte uzaklarda aşkı böyle benzer tekrarlarla yaşarsınız, ayrı şehirlerin inadına...
    Ve biri günün birinde karşınıza geçip size 'Mesafeler aşkı öldürür' derse buna şiddetle karşı çıkarsınız! Çünkü aşkın dil, din, ırk ve kilometre tanımadığını herkese en iyi siz anlatırsınız...​

2. 25 Kasım 2006
  3. mucizem

mucizem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    buna en canlı örneğim heralde.2 senedir mesafelerin engelinde bir ilişki yaşıyoruz.ama dediğin gibi inanmayanlara mücadelemizin en iyisini veriyoruz.vermeye de devam edeceğiz.yakında olup da bana ruhuma uzak olacağına,uzağımda olsun ruhu hep benimle olsun...bu aşk bize böyle nasipmiş.hayırlısı yada değil.zaman gösterecek.ama şimdilik bu şekilde herşey çok güzel.mesafeli aşkı mükemmel anlatmışsın denizdencim.paylaşımın için çok tşkler.

4. 25 Kasım 2006
  5. EU1

EU1 Guest

kesinlikle mesafeler aşkı öldüremez bende sevdiğimden uzaktayım ama öncelere göre o kadar çok ki aşkımız birbirimizden ayrı geçen hergün daha çok aşık oluyoruz daha çok bağlanıyoruz çünkü ben onsuzluğu o bensizliği yaşıyor eğer mesafeler öldürüyo bırakın öldürsün zaten aşk değildir o

süper bi yazıııı tşkler denizden

6. 25 Kasım 2006
  7. cranky

cranky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    eğer yaşanan şey gerçekten aşksa,evet mesafeler önemli değildir.Ama o kadar çok insan gördüm ki araya km.ler girince unutan....Her şey insanın karşısındakni ne kadar sevdiğiyle doğru orantılı bence.

8. 25 Kasım 2006
  9. iyivakit

iyivakit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle öldürmez gerçek aşkı öldürmez bence dahada perçinleştirir.

10. 25 Kasım 2006
  11. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    bencede öldürmüyordu. ama sevgilime göre aşk ölmede bitmesi gerekiyordu ve bitti.

12. 25 Kasım 2006
  13. Zepp

Zepp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    bence olduruyor gozden irak olan gonuldende irak olur .... [​IMG]

14. 25 Kasım 2006
  15. areen

areen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    113
    ya bilmiyorum ama çok büyük bi özlem oluyo sorunlar artıyor sürekli kavgalar çıkıyor ama yanıma bi geliyor bikaç saatliğine ozaman yaşadığımız tüm sorunları unutuyoruz az bi zamanda olsa birlikte olmamızın keyfini çıkartıyoruz sonra o güzel zaman bitiyo yerini yine üzüntü alıyo ve o gidiyor ben yine kalıyorum tek başına sonra yine aynı sorunlar başlıyor. işte biz böyle yaşıyoruz ilişkimizi arada mesafe var çok özlüyorum onu allah sonumuzu hayır etsin inşallah umarım tüm bizim gibi olanlar sonunda çok mutlu olurlar ve bu yaşadıkları güzel bir anı gibi kalır düşüncelerinde......

16. 26 Kasım 2006
  17. DENIZDEDIMOLMADIMI

DENIZDEDIMOLMADIMI Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Aramizda Kilometrelerce De Olsa..yüreğimdeki Sicakliği Yeter Bana...yollara Inat Seviyorum...

18. 26 Kasım 2006
  19. water

water Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kesinlikle ve kesinlikle öldürmüyor, 7 sene ile bunun altına parmak basarım.