Mesaj atmamal mydm :(:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve beyazlalelale tarafından 27 Kasım 2009 başlatılmıştır.

27 Kasım 2009
    Konu Sahibi : beyazlalelale
  1. beyazlalelale

beyazlalelale Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar..forumda bir çok kez konu açmıştım..2 sene önceki sevdiğimi ve 1 sene cıktıktan sonra başka şehire temelli olarak gitmek zorunda kalan bunun için ayrıldı ve 2 sene oldu..hala unutamadım..bu 2 sene içinde sadece gectiğimiz iki kandilde telime mesaj attı o kadar..gecen hafta doğum günü vardı kutlamadım..bugün bayram dolayısıyla kendime engel olmadam bayarmını kutladım tüm arkadaşlarıma gönderdiğim gibi..o dabana CEVAP OLARAK TEŞEKÜRLER,SEVDİKLERİNLE NİCE BAYRAMLARA. yazmış ben bu cümleyi nedense olumsuz anlıyorum:KK43::KK43: ve sunuda belirtmeliyim ki msn de gecende ikimizde çevrimiçiyiz sonra o çevrimdışı olup beni facebook tan arkadaş olarak eklio..ama hiç konuşmak yok off offfff napıcam yaaa:KK43::KK43: siz olsanız bu mesaja karsılık verirmiydiniz lütfen bi akıl verin artık beynim durduu:KK43::KK43:

2. 27 Kasım 2009
  3. emdev

emdev Guest

giden gitmiş biten bitmiş.ayrılmış senden
    insan sevdiğini taa afrikaya gitse bile bırakmazdı.
    unutamamış beni vay be ne erkekmişim diye havalanmıştır kesin.
    cevap olarak attığı mesajın bir anlamı yok.

4. 27 Kasım 2009
  5. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Üzeni yolla isterse dönsün sonra...
    Salla, ardına bakma asla...
    ...

6. 27 Kasım 2009
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Olan olmuş atmışsınız mesajı..
    Olaya iyi yönünden bakarsak adamın sizde gönlü olmadığı tescillenmiştir..
    Artık hayatınıza yeni bir yön verin.
    Unutmak zor da olsa başaracaksınız..
    Ne zamana kadar bekleyeceksiniz ki sizi istemeyen adamı?

8. 27 Kasım 2009
  9. beyazlalelale

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de hep böyle düşündüm..taa ki ay öncesine kadar..iki kandildede ard arada mesaj attı bende cvp olarak ona mesafeli bi şekilde sağol seninde kandili kutlu olsun yazdım hala çok sevdiğim halde hatrını bile soramadım cesaret edip...
    sonra gecenlerde en yakın arkadaşı kardeşi gibi olan üniv den benimde arkadaşımdı facebook tan bana msj atmı nasılsın uzun zaman oldu görüşmeyeli neler yapıosun yazmıştı. bende cvp olarak iş ev araı hayat ediyor (yani bir değişiklik yok gibisinden) ben sevdiğim kişiyi eklmediğim halde o da sonra beni bu 2 gn sonra facebook tan ekledi..işte bu tür şeyler olunca anlam veremiyorum...offf çok kalbim daralıyor anlatamam 2 sene uzun oldu ama ne bileyim işte çok sevdim ben onu ya....

10. 27 Kasım 2009
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Anlıyorum sevgi güzel bişiy ama..
    Zamanla anlıyacaksınız zaten boşa kürek çektiğinizi..
    Bence kafanızı biraz farklı uğraşlarla meşgul edin..
    Arkadaşlarınızla daha sık vakit geçirin,işinize yoğunlaşın,kurslara gidin,sürekli onu düşünmeye fırsatınız kalmasın..

12. 27 Kasım 2009
  13. beyazlalelale

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki sizce arkadaşlar en yakın arkadaşının face ten mesaj atıp ben de hayatımda bir değişikliğin olmadığını bildiren bir tazda cevap verdikten iki gün sonra beni eklemesi sizce çelişki değilmi??siz olsanız ne düşünürdünüz:KK43:

14. 27 Kasım 2009
  15. EU3

EU3 Guest

dönecek olsaydı 2 sene geçmiş bişekilde dönerdi diorum.. (tabi 5yıl 10 yıl sonra tekrar birlikte olanlarda var.. )
    ama sadece "bi ihtimal" üzerine yönlendirmeyin hayatınızı:nazar:

yani 2yıl geçmiş üstünden , unutamamanız normal ama sanki dün ayrılmışcasına davranmayın, hala çok fazla üzgünsünüz, ve hala çok basit bişeyden umutlanıp yine çok basit bişeyden hayal kırıklığı yaşıosunuz.. aradan geçen yılların biraz olsun törpülemesi gerekmiomuydu tüm bunları.

bence kendinizi daha fazla mahkum bırakmayın bu sonu belli olmayan ilişkiye..

fiili olarak bitmiş 2 yıl önce, duygusal olarak değilsede en azından mantık olarakta bitirinde yolunuza bakına.s

şu durumda hayat sizi değil siz hayatı yoruosunuz, kendinizi yıpratıosunuz..:teselli:

16. 27 Kasım 2009
  17. emdev

emdev Guest

2 koca sene geçmiş ben olsam 20 adam eskitirdim
    sen kimsin tanıyamadım :nazar: diye mesajına cevap atardım kaydirigubbakcemile2

18. 27 Kasım 2009
  19. beyazlalelale

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kendimi yıprattım hemde çok..tam unuttum diyorum ..işimle ilgileniyorum vb şeyler..ama onu ya rüyamda görüyorum ya da msn space ime bir şiir eklediğimde benim şirimin ilk mısrasını msn iletisine yazmış oluyor..normalde ileti yazmaz ,klasik hep ismi yazılıdr..bnmle evlenmek isediğini söyledi yemin edip söz verdi,öyle aramızda aldatma ,kırıcı birşey birşey olmadı...ne olduysa abaşka şehire gidince oldu ordada mutlu olmadığını söyledi..dzenimi kurmama çok var dedi...onu beklemeyceğimi sandı güvenemedi bana sanırım o kadar söz verdim...şu anda 23 yasındayım gönlüm ve gözüm ondan başkasına atmıyor...anlmasız bir hayatım var artık ve bundan sonra başkasının olacağını da sanmıyorum..