Meslek lisesi mezunu öğretmen arkadaşlar...

Konusu 'Eğitime Dair (Eğitim Şart !)' forumundadır ve DryaSzr tarafından 21 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : DryaSzr
  1. DryaSzr

DryaSzr Edeple gelen lütufla gider Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar bugün bir iş teklifi aldım Milli eğitime bağlı bir okul.Bana stajyerliğiniz kalkıt mı acaba diye sordular bunu nasıl öğrenicem.Kız meslek lisesi çocuk gelişimi böl.mezunuyum yaklaşım 10 12 sene oldu.Özel ve Millieğitimde de çalıştım ama,Hiç aklıma da gelmedi satjyer miyim Neyim ben??zemuszemus
    Şimdi bunu nereden ve ne şekilde öğrenicem kalkmadı ise nasıl olacak bu iş bilene soralım dedik

2. 10 Ağustos 2009
  3. anaksunamoon

anaksunamoon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    O nasıl bişey yaa? Hiç duymadım? Bence bir yanlışlık var. Sen o bölümden mezun isen birde seminerler oluyor onlara da katılıp belge aldıysan çalışabiliyorsun zaten.

4. 16 Ağustos 2009
  5. baharipekkk

baharipekkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende çoçuk gelişimi meunuyum çalıştığın iş yerleri meb bağlıydı shçek mi?meb 1yıl çalışıosun seni bi sınawa sokuolar çalıştığın iş yerinde we stajerlıgın kalkıo olduğun ilin meb öğrenebilirsin ama artık böle bişi armi bılmıorum lıse meunları ıçın kalktı dıye duymustum artık meb hımetlı dıye geıo eskıden usta öğr.meb areasttır derim

6. 17 Ağustos 2009
  7. DryaSzr

DryaSzr Edeple gelen lütufla gider Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    valla meb'de bir dönem vekil öğretmenlik yaptım 98 yıllarında 2 sene boyunca.sınava falan da girmedim ki ?