Metabolizmam Çöktü

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve meleyi tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : meleyi
  1. meleyi

meleyi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canlarım metabolizmam çöktü hiç bir şey yememe rağmen zayıflayamıyorum kg versem bile normal yiyince hemen alıyorum. BANA YARDIM EDİN LÜTFEN.mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

2. 29 Ekim 2010
  3. meleyi

meleyi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Lütfen okuyup okuyup geçmeyin .YOK MU BİR HABER YOK MU BİLEN.:sinifsinif::sinifsinif:

4. 29 Ekim 2010
  5. BinbirRenk

BinbirRenk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    153
    Canım bir şey yemiyorum demişsin. Yememek tabii ki vücudun savunmaya geçmesine, yağ yapmasına neden olur.
    6 öğün düzenli ve dengeli beslenmek şart.
    Fazla açıklayıcı bilgi yazmamışsın.
    Neler yaptığını söylersen yardımcı olmaya çalışırız.

6. 30 Ekim 2010
  7. munise19

munise19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç bişey yemezsen kilo veremezsin.arkadaşın dediği gibi vücudun savunmaya geçiyor gelenide hemen depoluyor.sen sürekli yiyeceksin ki depolama şansı olmasın. benim topiğimi incele.1 haftada 1.4 kilo yazıyor başlığı. neler yapmışım oku.diğer diyetteki arkadaşlarda sayfama günlük yaptıklarını yazmış.onları oku nerde hata yaptığını neler yapman gerektiğini öğrenirsin.hiç yemeyerek kendine zarar verirsin. muhakkak 3 ana 3 ara öğün beslen.günlük hareket belirle kendine onları eksiksiz yap.hareket yapamazsan bile muhakkak 1 saat yürüyüş yap... kafana takma bende veremiyordum.ama sonradan aldığım kiloyu verdim sıra geldi eski yerleşmiş kilolardan kurtulmaya. Allahın izniyle ve senin sabrınla ondanda kurtulacaksın.moralini bozupta kilolarının üstüne kilo ekleme.moral çok önemli.. sağlıcakla kal...

8. 30 Ekim 2010
  9. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    hiç bişey yemezsen veremezsin aksine alırsın bide çünkü bi salata bile yesen vücut onu yağa çeviriyor,depoluyor.mideyi aç bırakmayacaksın kesinliklea.s