Metin2

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve aysegul09 tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : aysegul09
  1. aysegul09

aysegul09 lilyummmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar, ben bu forumda yeniyim.daha doğrusu üyeliğimi yeni aldım.eskiden girip konularınızı okuyorum ve bugün bende üyelik almaya karar verdim.
    söylemesem çatlarım :
    BU METİN2 OYUNUNU İCAD EDENİ ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN...
    internet, ve daha doğrusu metin2 bağımlısı olan eşinizi/sevgilinizi nasıl doğru yola getirirsiniz? :26:

Başka Metin2 mağdurları varmı forumda?

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Kasım 2010
  2. 1 Kasım 2010
  3. mehabbet

mehabbet Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o ne ola ki?:26:

4. 2 Kasım 2010
  5. aysegul09

aysegul09 lilyummmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    metin2, online oynanan bir savaş oyunu. :KK67:

6. 2 Kasım 2010
  7. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Metin2 hatta eskiden daha cok populer olan knight oyunu...Sureklı level atlayıp degısık ozellıklere sahıp oluyorsun.Naman Allahım kardesım knıght oynardı gece gunduz.Bız de ınternetı kapattık,yıne actırdık bır ay sonra yıne sabahlara kadar oynadı.Knıght bıttı metin2 ye gectı.Bu bır hastalık evde ınternetın olmaması lazım.En azından dısarda bır ıkı saat oynar doner. Sımdı ınternetı actırdı annemler, wolfteam dıye bır oyun oynuyor,hatta esımı de buraya her geldıgınde bagımlı edıyor.Ama şükür eşim kardesım gıttıgı gıbı bırakıyor oyunu. Cozumu ınternete sınır koymak. Bız kardesıme 11den sonra pc yı actırmıyoruz ve dersler bıtmeden klavyeye dokunmak yok.Bu arada kardesım dedıgım de lıse ogrencısı. Sevgılı ya da esı nasıl ıkna edersın bılmem ama.Sevgılı de en azından trıp atarsın,ya da oluruna bırakırsın hıc ustune gıtmezsın belkııı farkına varır

8. 2 Kasım 2010
  9. PAPAYATAKARA

PAPAYATAKARA cennet kokulu ANNEMM!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ben metin2 değil de GTA mağduruydum.
    Benim eşim de gta yı çok oynardı, oyun oynamasa da bilgisayarla hep içli dışlı zaten, bağımlılığı var.

Canım iyilikle yenemedim ben bu durumu, konuşmayla, güzellikle hallolur sanma.
    Normalde eşim iyi sözden, konuşmaktan alır, tamam der, ama bilgasara o kadar düşkün ki;
    tatlılıkla halledemedim ben bu sorunu.

O, oyun oynadıkça huysuzluk yaptım, surat astım, isteklerini yapmadım,
    yanıma gelince git bilgisayara dedim, dokundurtmadım kendime bir süre.
    İlk başlarda çok çatıştık ama zamanla azalttı, şu an yine oynar ama hep benden izin alır,
    şu kadar saat oynucam der, saati gelince de hemen kapatır.

Gerçekten çok sinir bozucu bir durum, çok iyi anlıyorum seni.

10. 2 Kasım 2010
  11. aysegul09

aysegul09 lilyummmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla kızlar ben güzelliklede denedim, bağırarakta denedim yine olmadı. hatta vurma bile vurdum ona :26: çileden çıkarıyor beni, bütün gece pc başında, hiç dışarıya çıkmıyoruz, hiç birşey paylaşmıyoruz. ziyaretlete gitmiyoruz, gezmelere gitmiyoruz. ayrılamıyorki bilgisayarın başından. yalvara yalvara biryere çıkardığım zaman onu sanki dikenlerin üzerinde duruyor, acele ediyor eve dönmek için.
    bi düşünün, bayram günü bile oyun oynadı, şimdi yılbaşı gecesi yaklaşıyor belki bişeyler yaparız falan diye düşünüyordum ama nerdeeeeee, hiçbişi istemiyor. geçen sene yılbaşı gecesi ben yatakodasında tv seyrettim, o bilgisayar odasında oyun oynadı.
    eskiden bilgisayarımız yatakodasındaydı ama ben uyuyamadığım için gürültüden, pc için başka bir oda ayarladıkta kurtuldum takur tukur klavye seslerinden..

12. 2 Kasım 2010
  13. PAPAYATAKARA

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Canım senin eşin çok aşırı bağımlıymış, bizdeki sorun bu kadar büyük değildi,
    ona rağmen sinir olurdum ben.

Rabbim yardımcın olsun canım, sinir hastası olmazsan iyi.

14. 2 Kasım 2010
  15. aysegul09

aysegul09 lilyummmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amin, ama ne yapacağımı şaşırdım. interneti keseyim, bilgisayarı kırayım diyorum o zamanda internet cafeye giderim diyor. o zaman dahamı iyi olur diyo. hiç bi yere çıkmıyorum, kahvem yok, içkim yok, karı kız peşinden koşmuyorum, bi sigaram birde metinim var diyor. yani klasik bahaneler.
    oyunu bir kaç gündür bitirdi, daha doğrusu en üst seviyeye ulaştı ayrıca baya büyük bir grubun başkanı oldu. yani möhim adam oldu :KK25:
    neyse, oyunu bitirmesine bitirdide, şimdi başkanlık yapıyor, yani diğer üyeleri yükseltiyor..

16. 2 Kasım 2010
  17. gokyuzuu

gokyuzuu DeLiLeRDe SeVeR.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    heheheh ondan vazgecırmenın hiç bir yolu yok kaldıkı bagımlıysa bende eski bir metin2 oyuncusuyum oyun deil hastalık gibi bişe 48 saat uyumadan oynadıgımı hatırlıyorum gece yarısı uykumdan uyanır bakardım ve ben bayanım erkeklerı düsünemıyorum bile diceksın kı nasıl bırakdın ben oyunda soyuldum caldırdım esyalarımı öle birakdım bırakmasının tek yolu oyunda banlanması yada soyulması yoksa kimse bırakdıramaz allah sana kolaylık versin yani insanlar milyarlar harcıyo bu oyuna coluk cocuk deil müdürler osiler iş yeri sahıpleri kimleer kimler yaa doktor ögretmen gercekden hastalık oyun deil

18. 2 Kasım 2010
  19. PAPAYATAKARA

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Canım eşim de derdi aynısını.
    Ne kötülüğümü gördün kahveye gitmem, dışarı çıkmam, arkadaş bağımlısı değilim,
    içkim yok, sigaram yok hep evde dizinin dibindeyim.
    Ne var oynasam derdi. Oynasın tabi ama sınırı var canım.
    Eşim yokken ben de bilgisayar başında çok zaman geçiririm, ama o varken nadiren girerim.
    Bütün gün işteler, gelip biraz internetle, bilgisayarla kafa dağıtmaya hakları var,
    ama sınırlı olması lazım.
    Bizler de kk ya takılıyoruz mesela, onların da hakkı ama sınırı ayarlayamıyorlar işte.

Çok şükür biz bu sınırı kavga-döğüş yakaladık.

Canım madem her yolu denedin olmadı, görmezden gel bir süre.
    Oyna oyna nereye kadar, belki bıkar, kendi bırakır ne deyim.