Mevsime Göre Yaz-Kış Saç rengi değişeniniz var mı ?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Gxuxnexsx tarafından 20 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Gxuxnexsx
  1. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yani Yazın saçlarını daha açık renk yapıp kış gelince koyultan ve sonra yaz geldiğinde tekrar açtıran var mı aranızda ?
    yoksa her mevsim sürekli aynı rengi mi kullanıyor kullananınız ? (yani kendine yakışanı bulanlar)

2. 20 Temmuz 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ben kendime yakışanı bulamadım henüz sarı olan saçlarımı koyu kumral yapıcam.yaz kış ayırmam .aklıma esince yaparım...

4. 20 Temmuz 2008
  5. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canımcım bu gibi değişimleri kolay yapabilmek için sanırım saçı kısa kullanmak ve renkleri karamel gibi cafcaflı değil de daha sade renkler seçmek lazım sanırım..

benim saçım fazla uzun değil katlı küt...mayıs ayında kumral dore küllüye boyattım.. kışın siyahımsı bir renge koyultarak belki birkaç ay dipboyasından kurtulurum ve o arada saçlarımın uçlarından periyodik olarak kesilmiş olur ve yazın yine kumral yaparım diyorum ama....
    bakalım....

6. 20 Temmuz 2008
  7. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    su perisi konuyla alakasız olacak ama sen de saçlarım kuru diyordun değil mi yanlış hatırlamıyorsam röfle yaptırınca kuruluğu daha mı göze çarptı daha belirgin oldu mu ya da?

8. 20 Temmuz 2008
  9. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yazın açık renkleri daha çok seviyorum nedense kışın sanki koyu renkler daha hoş oluyor ama sezonluk değişimler için kaliteli saçlara sahip olmak gerekir galiba bu illa ki kalın telli ve gür saçlar kalitelidir demek değil saç pulcukları ile alakalıymış ince telli bir saç daha sağlıklı ve kaliteli olabilir
    bir de çok garip bir huyum var sarı saçta kıvırcık ya da bukleli modelleri seviyorum ama koyu renk saçlarda sevmiyorum tabi çok uzun saçlar hariç

10. 20 Temmuz 2008
  11. EU1

EU1 Guest

canım ben saçımda röfleli koyu karamel yaptım mahvoldu demişsin.bende koyu kumral yaptırmayı düşünüyorum.kötümü oluyo ya ?

12. 20 Temmuz 2008
  13. almond

almond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben esmer bır kızım.su an bıraz bronzlaştım ve acık kestane saç rengımın daha guzel gorundugunu dusunuyorum.ama bırkac ay sonra bu rengı bır ıkı ton koyulaştırmak yuzume daha ıyı bır renk verecek.saç renkleri konusunda bıraz seçiciyımdir.bir kadına en cok yakışan doğal ve doğala yakın olandır bence.