Mezolift mi Thermage mi Yüz Germe mi

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve LeyLAL tarafından 1 Mart 2008 başlatılmıştır.

1 Mart 2008
    Konu Sahibi : LeyLAL
  1. LeyLAL

LeyLAL "Gerçek yolculuk geri dönüştür" Üye

Beğenildi:
    144
    Ödül Puanları:
    93
    Selamlar herkese,
    Yaşım 31 ve yağlı bir cilde sahip olmamdan dolayı yüzümde biraz sarkma oldu ve bu yorgun bir ifade veriyor rahatsız oluyorum.Bir süredir ne yaptırabilirim diye araştırırken bu siteyi buldum.Vereceğiniz fikirlerle kararsızlığım konusunda yardımcı olabilirsiniz umarım.Karasızlığım şu;mezolift,themage gibi yöntemlerin cildi toparladığı söyleniyor bu yöntemleri deneyen var mı aranızda hiç?En son olarak endoskopik yüz germeyi düşünüyorum ne dersiniz hangisi?

2. 2 Mart 2008
  3. sensiii

sensiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    plazma enerjisini öneririm sana...bayağı etkili bir yöntem..endoskopik yüz germedende çok memnun yaptıranlar ama yaşın genç ve önce lazerleri dene..bende plazma enerjisini yaptırıcam..2000 euro istiyolar ama ben karşıda bir yer buldum yarı fiyatına yapıyolar..bu hafta görüşmeye gitmeyi düşünüyorum..termajdan çok daha etkili..birde mezolift cilde ii geliyo ama kalıcı diil..bikaç aya kadar yeniden elastikiyet kaybın olur..mezoliftin cil altına çeşitli vitaminler enjekte etmek demek..ben arada yaptırıyorum..mevsim dönüşlerinde..ii geliyo ama senin beklentini karşılamaz...

4. 2 Mart 2008
  5. LeyLAL

Beğenildi:
    144
    Ödül Puanları:
    93
    Bunu ilk senden duydum yaptıran var mı hiç deneyip sonucunu gören.Google'dan biraz araştırdım deri altına inen nitrojen molekülleriymiş ama daha çok sanki kırışıklık için gibi geldi bende kırışıklık yok henüz.Gerçi cildin yenilenmesi demek sıkılaşmasıda demek.Etkisi 2 yılmış.Senin karşıda dediğin yer neresi?Görüşme yaptıktan sonra mesaj atarsan sevinirim.

6. 2 Mart 2008
  7. sensiii

sensiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    karşıda sema estetik diye bir yer..görüşme yaptıktan sonra sana yazarım..

8. 3 Mart 2008
  9. LeyLAL

Beğenildi:
    144
    Ödül Puanları:
    93
    Aslında düşünüyorumda benim cildim zaten genç kırışıklık yok yıpranma yok sadece form kaybı var,sarkma sadece..O yüzden asıl bu uygulama için çok erken benim için olmaz mı??Off karar veremedim:uhm:

10. 4 Mart 2008
  11. sensiii

sensiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu uygulama lazer uygulaması..cildinin ihtiyaç duyduğu heryaşta yapılabilir..aynı zamanda geleceğede yatırım yapmış oluyor cildin..cerrahi müdahele için erken bence..40 larda daha uygun..cerrahi yöntemlerle cilt geriliyo..doğal olmayan yollarla..o yüzden şimdiden onu yaptırırsan ilerki yıllarda neyapacaksın..bence senin cildinde elastikiyet katbı var ve bunun için en ii yöntemler yeni çıkan lazerler..neredeyse cerrahi müdahele olmuş kadar ii sonuçlar veriyo...birde cildin alt katmanlarına ışın yoluyla uyararak yıllar içinde kaybettiği doku onarımını yapıyo..bence lazerler daha mantıklı ama yinede sen bilirsin tabiki..

12. 5 Mart 2008
  13. LeyLAL

Beğenildi:
    144
    Ödül Puanları:
    93
    Senin dediğin yer Beykoz'da sanırım.Görüşmeye gittikten sonra mutlaka mesaj at canım bekliyorum.

14. 6 Mart 2008
  15. sensiii

sensiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayrıca mezolift düşünüyosan nişantaşı dipnot var..mustafa karataş..seda sayanın doktoru..kadınlar gününe özel mezolift fiyatını yarıya indirmişler..yani 800 dolardan 400 dolara inmişler..istersen bi dene..

16. 12 Mart 2008
  17. LeyLAL

Beğenildi:
    144
    Ödül Puanları:
    93
    Ne yaptın görüştünmü plazma enerjisi için.Hala ne yaptıracağıma karar veremedim.Plazma enerjisi yeni bir sistem olduğu için uzun vadedeki yan etkisinden çekiniyorum açıkcası..Estetik daha güvenli sanki ayy bilmiyorum off

18. 12 Mart 2008
  19. sensiii

sensiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    henüz görüşmedim cnm..zaten ne olduğunu biliyorum..gidersem yaptırmak için gidicem..birde caci var..yurtdışında ve türkiyede uzun yıllardır kullanılan bi yöntem..ben vücut için ona gidicem..yüzdeki sarkmalarda olağan üstü bir başarı gösteriyor..istersen sende dene..eğer illada ameliyat olucam dersen..benim doktorum var..türkiyede bir numara..ben yeni ameliyat oldum ona ..göğüs dikleştirme ve lipo..onun numarasını veririm sana..görüşürsün..görüşme ücretsiz..