Mezoterapi (bôlgesel incelme) yöntemini deneyen var mi?

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve seykan tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : seykan
  1. seykan

seykan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben armut tipli bir bayanim ve çogunuz gibi basen bölgesinden $ikayetçiyim.Bundan 4 yil kadar önce mezoterapi yôntemini duydum ve hemen randevu aldim doktordan.Sadece 2 seans gittim 2 hafta arayla.$ikayetci oldugunuz bölgelere çok küçük can yakmayan ignelerle sivi enjekte ediyorlar.Bu sivilar yaglarin parçalanmasini ve yaptiginiz dietle birlikte incelmenizi hedefliyor.Doktor size çe$itli sorular soruyor; hastaliklariniz, kullandiginiz ilaçlar, ali$kanliklariniz, vazgeçemedikleriniz vs,,,,
    Böylece ben 1 ayda 9 kiloya yakin verdim, i$in güzel tarafi sarkma ve gev$eme olmuyor vücutta.Selülitlerde gözle görülûr $ekilde kayboluyor.
    Maalesef ben 2. seanstan sonra gitmedim, zayifladim diye erkenden biraktim.Sonrasinda hamile kaldim bebegime derken; hamilelik sonrasi $a$kinlik içindeydim.Hayatimin hiç bir döneminde belimin ve sirt bölgemin yaglandigini hatirlamiyorum.ilginç olan $ey ise pantolonlarimin içine rahatca girebiliyordum.Sonradan ara$tirip ögrendigime göre; igne yapilan bôlgeler kolay kolay yaglanmiyormu$.
    $imdilerde tekrar randevu aldim, sirt ve bel bölgem için.Tek sorun; eskisi gibi rejim yapamiyorum.Bakalim bu defada ba$arabilecek miyim?

2. 21 Nisan 2009
  3. babygame

babygame Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    maliyeti nasıl? Benim de göbek ve yan yağ problemim var.

4. 22 Nisan 2009
  5. Kalliste

Kalliste Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
    Konumuz diyet bölümünden taşınmıştır, yetkili arkadaşımın bilgisine...

6. 28 Nisan 2009
  7. seykan

seykan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Her seans için 40 euro ôdûyorum ama saglik sigortasi bu paranin bûyûk bir bôlûmünû bize geri ödûyor.
    Bu arada 1 haftada 1.5 kilo vermi$im ve 2 $er santimde incelmi$im.Dedigim gibi rejim yapmak $art ama bende eski rejim yapma gücü kalmami$.
    Geli$melerden sizi haberdar ederim.

8. 30 Nisan 2009
  9. BUSE_26

BUSE_26 6 kg kalmış looooo..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Önce akupuntura başla arkadaşım o zaman. Bende yapamıyodum başladım akupuntura şimdi çok rahat yapıyorum diyetimi. Ayrıca bende yağlarımı eritiyorum ama mezoterapi ile değil değişik bir alet. 1 seansda 1-2 cm.incelme sağlıyor.

10. 5 Mayıs 2009
  11. seykan

seykan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Akupunturu denemi$tim fakat hiç faydasini gôrmemi$tim. Dûn itibariyla bir spor salonuna yazildim.Mezoterapi ve sporla zayiflayacagim,dedigim gibi eskiden rejim yaptigimda hiç kurallari bozmuyordum,$imdilerde kaçamak sayilari artiyor zaman zaman.Tabi ya$in ilerlemesininde etkisi var sanirim.Bu arada sizin bahsettiginiz aletin adini sorabilir miyim?:1rolleyes:

12. 5 Mayıs 2009
  13. seykan

seykan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu hafta mezoterapiye gittigimde hiç kilo vermemi$ oldugumu sôyledi doktor, ûstelik 1 kiloda fazla gôsterdi tarti:eek:...Amaaa bel kismindan 2 santim daha incelmi$im:sm_cool:... Kiloma gelince regl dôneminden dolayi $i$kinlik olabilir dedi.Bakalim ne olacak 2 hafta sonra.

Bu arada evdeki dijital tartinin pillerini pencereden attimCADIARZU,,çünkû artik hastalik derecesinde kafaya takiyordum.Gûnde 5-6 defa tartiliyordum, su içsem bir ko$u gidip tartiliyordum:eek:,,,$imdilerde tartisiz daha rahatim galiba,,,,naniknanik

14. 4 Ekim 2009
  15. neslineslinesli

neslineslinesli ^^ömrümün sahibi^^ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende mezoya yeni başladım.henüz 1 seans oldu.. toplam 8 seans sonunda istediğim olacakmışım.. ama dr um süper biri..ona güweniyorum... oda bana..kaydirigubbakcemile2 biraz morluklar oluşuyo ama sonucu düşüncee.. görmüyorum bile.mezo nun yanında birde diyet werdi doktorcum.. bakalım artık.. sonuç ne olacak...CADIARZU

16. 27 Kasım 2009
  17. kedikedi84

kedikedi84 Başlangıç:100 Güncel:87,2 Fark:12,8 3.hedef:83 Üye

Beğenildi:
    1.453
    Ödül Puanları:
    123
    neslineslinesli nasıl gidiyor mezoterapi? ayda bir mi gidiyorsun? Tokat ta mı gidiyorsun? Birde hayatını etkileyen bir sıkıntı veriyo mu? Mesela ağrı yapıyor mu? Banyo yapmak sakınclı mı? Biraz bilgi verirsen çok sevinirimyerimseniben

18. 14 Aralık 2009
  19. glstnn

glstnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar enjekte edilen sıvının içeriği nedir?bilen varmı?sonradan herhangi bir problem olmasın.