Miadı Dolan Gebelik

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zeyno18 tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : zeyno18
  1. zeyno18

zeyno18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar çoooooooooooooooookkk büyük bir sıkıntıda olduğum için yeni bir başlık açtım.bugun itibariyele 40hafta 4 günlük hamileyim.kısmetse bir oğlum olacak ama bende tık yok.herşey sanki bebek hiç gelmeyecek gibi devam ediyor.dr.41 hafta sonuna kadar bekleyip ilk olarak suni sancı deneyecek.bebeğin pozisyonuyla ilgili bir sorun yok.ama tam aşağı inmemiş.bu nedenden rahimde açılmada yok.dr.sadece rahim yumuşamış dedi.her gece bir saat yürüyorum hurma yiyorum.bana bir hal çare söyleyin aranızda tecrübe ve deneyimlerine güzvenen bu tarz bir gebelik geçiren varsa bana yardım etsin akıl versinnn ne olurrrrrr...ayrıca rahimde hiç açılma yokken suni sancının faydası oluyormu gerçeken açılma oluyor mu???? yardımm lütfeennnnn................. senağlama

2. 19 Ağustos 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    Merhaba konunuz içerik nedeniyle taşınmıştır.Bilginize.

4. 19 Ağustos 2010
  5. duruxsxah

duruxsxah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben kızımda yaşamıştım aynı şeyi...her gün yürüyordum yinede bişey yoktu...en sonunda doktorum suni sancımı sezeryanmı dedi ben sezeryanı tercih ettim ve sezeryanla doğum yaptı m güzelim...bence çok bekleme yaaa...allah korusun herşey olabilir...doktorunla bir daha konuş...

6. 19 Ağustos 2010
  7. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    benim arkadaşım da 9 ay 15 günlük olmuştu ve 1 cm açılması vardı geçen perşembe günü doktor suni sancı verdi işe yaramadı birde üstelik kordonu dolanmış bebeğin mecburen sezeryana aldılar maşallah bi tosun doğurdu 1 gün kaldı hastanede doktor son ana kadar normalden yanaydı ama arkadaşımın suyu azalıp bebeğin kalp atışları yavaşlayınca sezeryana aldılar. şimdi narkozun etkisiyle biraz öksürük gıcık falan var boğazında öksürünce dikişlerim acıyo onun dışında çok sancım yok dedi. yine de inşallah normal doğum nasip eder mevlam hepimize

8. 19 Ağustos 2010
  9. zeyno18

zeyno18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ne yapıcağımı bilmiyorum galiba rahimde açılma olmayınca suni de pek bi işe yaramıyor....senağlama

10. 19 Ağustos 2010
  11. kayradorugum

kayradorugum 23.12.2009/15:00 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 41+1 de doğum yaptım benimde sancım suyum falan gelmedi ama nişanım gelmişti 40. haftada dr 1 hafta daha bekleyelim dedi bekledik yattığım gün 2 cm açılmam vardı gecesi 3 cm olmuş ertesi gün öğlen 1de doğumhaneye alındım 2 saat suni sancı tam 3te doğum yaptım yani 2 saat sürdü doğumum inş seninkide kolay olur hayırlı doğumlar diliyorum

12. 19 Ağustos 2010
  13. hdilekh

hdilekh ((: Ömer Tuna'm :)) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    annen yada kayınvaliden suya meryem suresini 7 kere okusun hep o sudan iç. inşallah bebeğini sağ salim isteddiğin gibi kucağına alırsın.

14. 19 Ağustos 2010
  15. white_dreams87

white_dreams87 en güzel RÜYA'm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim görümcemde 41 haftalıkken açılma olmaması sebebiyle suni sancıyla doğum yapmak istedi doktoru açılma hiç yok bence direkt sezeryan yapalım dedi ama kendisi istemedi.daha sonra 4 saat suni sancı oldu ve 1 cm açılma oldu fakat seni korkutmak istemem ama dayanamadı ve kendi isteğiyle sezeryan oldu.o kadar acıyı boşa çektim diye de şimdi pişman.bence açılman yoksa sezeryan ol derim ama benimki sadece fikir.hayırlısı olsun kolay doğumlar nasip etsin Rabbim hepimize.

16. 19 Ağustos 2010
  17. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    doktoruna güven suni sancı deneyecekmiş olmadı sezeryana alırlar zaten hem bu haftaya kadar bebek 3,5 kiloyu geçmiş olabilir dolayısıyla normal doğum senin için riskli olabilir.Hakkında hayırlısı neyse o olasun,bebeğini sağ salim kucağına alırsın inşallah(amin):Saruboceq:

18. 20 Ağustos 2010
  19. zeyno18

zeyno18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bugün dr.a gidicem inş. açılmam vardır.dua edin çok korkuyorum ayrıca cvp yazan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim..