micro sonucunuzu öğrenmeye 2-3 gün kala ne belirtiniz vardı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sece tarafından 4 Haziran 2008 başlatılmıştır.

4 Haziran 2008
    Konu Sahibi : sece
  1. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    ilk micromu oldum 26 mayısta sonucumu 07 haziranda öğrenicem kasıklarımda ve belimde ağrı var 2 gündürde aşırı midem bulanıyordu karnım şiş ve sert .

ama karın şişliğimden başka bişey yok bugün . hiç lekelenme falanda olmadı bi arkadaş lekelenme olmadıysa tutma olasılığı daha yüksek dedi ama nolur kafam çok karıştı benimle belirtilerinizi paylaşırmısınız ?

2. 4 Haziran 2008
  3. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    sece ben de merak ediyorum bunu? habire de soruyorum eğer test tarihine kadar kanama vs. olmazsa muhtemelen tutmuş mu demektir? tutmadığı genelde kendini kanamayla mı belli eder?bu arada benim transfer pazar oldu...bende de bazı abuk subuk değişiklikler var..göğüslerde ağrı-acıma, habire yemek yemek, hafif bir bulantı, sol tarafta gıdıklayan bir sancı...bunların bi anlamı var mı bilmiyorum..hadi tecrübeliler şu konuya bir el atın da aydınlatın bizi....

4. 4 Haziran 2008
  5. doras

doras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim transferlerden sonra iştahım çok açılıyordukorkunç yemek yiyordum,adet sancısı tarzında ağrılarım oluyordu-bu ağrılar gebelik belirtisi de olabilir ,ikizlerime hamile kaldığımda göğüs uçlarımda bir hassasiyet oluşmuştu ve iyi hatırlıyorum transferden 4 gün sonra olmuştu bu hassasiyet zaten implantasyon 3-4.günlerde oluyor...regl tarzı bir kanama test gününden önce gelirse muhtemelen tutmuyor,hemşireler hep sorarlardı kanama var mı diye

6. 5 Haziran 2008
  7. pelly1

pelly1 Şükürler olsun... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim bugün 4. günüm. göğüslerde ağrı ve hassasiyet var ama o ilaçların yan etkisi. çok nadir yumurtalıklarımda ya da karnımda hafif sancı oluyor ama anlık. Bu haftayı evde geçiriyorum ve genelde yatıyorum. O yüzden sıkıntıdan kısa aralıklarla yemek yemek istiyor canım. Dün ilk defa su gibi akıntı oldu. beraberinde biraz da crinone jel geldi. Belim bu sabah biraz ağrıyor ama o da yatmaktan bence :) ha bir de sürekli gazım var ama o da yemekten diye düşünüyorum.
    Sürekli kendini dinlemek ne kötü birşey yaaa. Bugünlerde bebişlerim tutunmuş olmalı, İNŞALLAH

8. 5 Haziran 2008
  9. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar ya hamile kalanlar bi moral verin bize ya insanın kafası karışıyo

10. 5 Haziran 2008
  11. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sece canım benim transferimde 26 mayıs biliyorsun yarın sonuç alacağım, sende yarına kadar hastalanmazsan bilki tutunmuştur bebişler

12. 5 Haziran 2008
  13. Ayxsxenur Amine Su

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Haydi yarın tahlileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

14. 5 Haziran 2008
  15. seybay

seybay umut et! sabret! şükret! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    iNŞALLAH bu bekleyişlerimizin ve emeklerimizin sonucunda hepimiz hayırlı haberler alırız.Pelly nin dediklerine katılıyorum vücudumuzu dinlerken bunu hem bir hamilelik belirtisi olarak sayıyor ve inanmak istiyoruz hem de yok ya bu belirtiler bir gelip bir kaybolduğu için şüpheye giriyoruz.Herşeye bir yorumumuz var şu sıralar..Beklemekle günler hatta saatler geçmediği için sürekli kendimizi yorumluyoruz sanki!!Hepimizin içinde bir umut umutlara sarılmış bekliyoruz.Güzel haberler bizlere moral oluyor...Nitekim acı da olsa hüzünlü haber alabilme olasılığımız da var...Allaha duacıyız kendimiz ve hepimiz için..Hayırlısı ve sağlıkla dilerim herbirimiz anneliği yaşarız kızlar...

16. 5 Haziran 2008
  17. Ayxsxenur Amine Su

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Allah razı olsun güzel dileklerin için

18. 5 Haziran 2008
  19. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayşenurcum sen bi gitte benim ilaçlarım falan yenilenecek olursa o yüzden yarın gidip baktırmamın bi anlamı olmayacak sanırım . inşallah olumlu haberler verirsin yatcan kalkcan hastaneye gitcen ay az kaldı kız