Mide bulantınız geçtimi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Şubat 2008 başlatılmıştır.

8 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

14 haftalık hamileyim.fakat halen bazı gıdalara karşı mide bulantım var.sizler nelerden tiksindiniz?mesela ben balık,soğan yiyemiyorum.sıcak hiçbirşey içemiyorum.beklemedeyim halen geçmesi için.

2. 8 Şubat 2008
  3. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    benim 12 hafta hiç bi bulantım olmadı ama ilginçtir 12 den sonra sabahları aç olunca öğürme geliyor ve su içmişsem çıkarıyorum.bişeyler yiyince geçiyor.hemen hemen her sabah oluyor.bide ben evde kahvaltı yapamıyorum işe gidince orda yiyorum bişeyler belki bi süre aç kaldığım için oluyordur.

4. 9 Şubat 2008
  5. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim tiskindiklerim olmadı sadece yemek istemedim bazı şeyler oldu migde bulantısına gelince ilk 3 ayı gectikten sonra rahatladım hele şu sıralar cok daha rahatım cok yorgun oluyordum yeni toparladım artık iş güc yapabiliyorum cok şükür benim sabahları ac karnına kalktıgım zaman migdem cok bulanırdı ögüre ögüre zorla kusardım

6. 9 Şubat 2008
  7. meral76

meral76 Guest

Benim çok kötüydü bulantılarım ve yaklaşık 1 aydır geçmişti ama 1 haftadır hafif hafif yeniden başladı gibi. Daha bu sabah çıkardım biraz. İnşallah geçer tekrar. Gerçi şuan öksürüyorum onun da etkisi var bulanmasında.

8. 9 Şubat 2008
  9. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benim mide bulantılarım geçti. Ama şimdi yanma ve ekşime hissediyorum. Büyükler saçları çıkmaya başlamıştır ondan diyorlar.

10. 9 Şubat 2008
  11. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ilk zamanlarda sadece bulantı vardı...son 1 aydır hergun sabah çıkarmadan işe gelemiyorum...tatlı hiç bir şey yiyemiyorum...aşırı midemi bulandırıp ekşitiyor...

12. 9 Şubat 2008
  13. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benim ilk aylardan 4. ayıma kadar sürdü.Şimdi sadece bazen midemde yanma oluyor.Aynen bıdışım bizimkilerde öyle diyolar.