mide bulantısı ve göğüs ağrısı yardım kızlarrrr

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve gozdem tarafından 19 Ocak 2009 başlatılmıştır.

19 Ocak 2009
    Konu Sahibi : gozdem
  1. gozdem

gozdem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar mide bulantısı adete 5 gün kaldı sabahları midem çok bulanıyor göğüslerimde acıyor acaba gebelik belirtisi mi?mide eğilince daha çook midem bulanıyor kasıklarımda hafif bi ağrı olup geçiyo:uhm::uhm::uhm::uhm::CüvCüv:

2. 19 Ocak 2009
  3. alhan

alhan dünyama hoşgeldin meleğim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm canım belırtılerın hamılelık belırtılerı ama adetıne 5 gun varmıs belkı erken döllenme olmus olabılır.ınsallah hayırlı haberlerını duyarız burdan....

4. 19 Ocak 2009
  5. gozdem

gozdem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol canım benim inşallah dediğin gibidir bende artık hamişimdir inşallah canım:nazar:

6. 19 Ocak 2009
  7. alhan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar zamandır ıstıyosun canım? valla mınıkler hıc beklenmedık zamanda gelıyorlar.bırde benım agzımda zaman zaman metal bır tat oluyordu.sankı metal bısey yalamısımda agzımda onun tadı kalmıs gıbı oluyordu.belkı sende de olabılır dıye söylemek ıstedım.

8. 19 Ocak 2009
  9. berrinyamac

berrinyamac Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alhan sıze bısey sorabılrımıyım ben suan hamıle degılım ama merak ettım su gogus agrısı naısl bısey uclarımı agrıyor gercekten bu hamılelık belırtısımıdır

10. 19 Ocak 2009
  11. alhan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım hamılelık belırtısı neden dersen ben adet olmama yakın bıle göguslerım hıc acımaz yada hassaslasmazdı.ama hamıle oldugumu ögrenmeden önce hem ucları hassaslastı hemde gögsum sertlesti.yanı hamılelıgın böyle bır belırtısı var .her anne adayı bunu genellıkle yasıyor canım.

12. 19 Ocak 2009
  13. gozdem

gozdem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım 1,5 senedir uğraşıyoruz varikosel olduğunu öğrendik 5 ay önce eşimin....canım ya benim göğüs uçlarım değil göğsüm ağrıyo sen göğüs ucu demişsin ama fark varmı?bende öyle birşey olmadı metal tadı canım senin bebişin var anladığım kadarıyla ALLAH bağışlasın canım???:CüvCüv:

14. 19 Ocak 2009
  15. asetat

asetat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle inşallah hamilesinizdir. Ama adet gecikmesi olmadan belirtileri falan bence fazla takmayın. Zaten insan bebek isteyince piskolojik olarak hertürlü belirtiyi gösteriyor.(benim yıllardır hiç gecikmeyen adetim bile gecikmişti) Gerçek hamilelik belirtileri adet gecikmesinden haftalar sonra ortaya çıkıyor. O zamanda hamile olduğunuzu zaten çoktan öğrenmiş oluyorsunuz.

16. 19 Ocak 2009
  17. asspirin

asspirin minik mucizem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    asetat aslında doğru söylüyorsun ama çok istediğimizden vucudumuzda olan ufacık değişikleri belirti diye yorumluyoruz. bende şu an midem bulanıyor acaba bi şey bulabilirmiyim diye girdim öğleden sonradan beri geçmek bilmeyen bi bulantım var bazen düzeliyor sonra arada tekrar başlıyor anlamadım üşütmüşte olabilir tabi :)

18. 20 Ocak 2009
  19. alhan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0