mide bulantısı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve agresifcatlak tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

15 Ocak 2009
    Konu Sahibi : agresifcatlak
  1. agresifcatlak

agresifcatlak nazlı kızla narin kız Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 6 haftalık hamileyim ve dün öğrendim ikiz gebelikmiş ama çok aşırı derecede mide bulantım var ve sürekli kusuyorum bir haftada 2 kilo vermişim doktorum metpamid diye tablet verdi kullanıyorum ama fayda etmedi lütfen yardım edin:a015:

2. 15 Ocak 2009
  3. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende 7 hafta 4 günlük hamileyim aynı ilacı doktor bana da vermişti ama bi işe yaramadı benimde çok fazla bulantım var bazen hamile kaldığıma pişman ediyo beni..tavsiyem çubuk kraker, leblebi,ayva ye.. bol bol hava al .

çok zor şu bulantı dönemi ama sabredip bebeklerimize kavuşcaz inşallah

4. 15 Ocak 2009
  5. agresifcatlak

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah canım ama ne yapıyorsam fayda etmiyor ve çok korkuyorum 9 ay boyunca sürer diye

6. 15 Ocak 2009
  7. gurcan06

gurcan06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben hiç bulantı yasamadım yalnızca midemi üşüttüğüm için 1 gün kusup 3 gün kendimi toparlayamadım ama cok zor olduğunu biliyorum yoğurt yemeni kraker yemeni tavsiye ediyorum mideni bastırır

8. 16 Ocak 2009
  9. brrnytr

brrnytr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende 8 buçuk haftalık hamileyim we aynı şikayetlerle doktora gittim önce bana da metpamid verdi ama aynen bende de işe yaramadı doktorumla tekrar konuştum ve emedur diye bi hap werdi şükrolsun eski halime göre çok çok iiyim Allah yardımcımız olsun:)

10. 17 Ocak 2009
  11. selduxsx

selduxsx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay kızlar aynı şeyden bende muzdarıbım cokk kotuyum sureklı öğ dıye gezıyorum sokaga cıkamıyorum hıçbırsey fayda etmıyor gecmesını beklecegız kendılıgınden ama nasılll

12. 17 Ocak 2009
  13. ysfmir

ysfmir Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kızlar sabredin 12.haftadan sonra kayboluyor.bulantıyı stres ve yorgunluk tetikliyor.ben yorulunca aynı gün ve ertesi gün daha çok bulanıyorudm.şimdi bitti sadece öksürünce falan midem kalkıyor okadar.banada doktor ilaç verdi ama kullanmadım sık sık az yedim sıvıyı az az yudum yudum içtim faydası olmuştu.

14. 19 Ocak 2009
  15. agresifcatlak

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mide buılantısından o kadar kötüyüm ki işe bile zor geliyorum ikizlerim olacaı için daha çok çalışmalıyım ama çok halsizim her gören ruh gibi olmuşsun diye sürekli kilo kaybediyorum ne yapsam fayda etmiyor kraker, leblebi olsun faydasını göremedim emedur fitil kullandım oda ishal yaptı faydasını göremedim

16. 19 Ocak 2009
  17. mineulusoy

mineulusoy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım 32. haftadayım hala bulantım var.İlk 4 aydaki kadar olmasa da.İlk 4 ay sadece bulantım değil bir de koku hassasiyetim vardı.Çok korkunçtu gerçekten.Tüm sosyal hayatım ölmüştü.Çalışmak zorundaysan akupunktur iyi geliyor diyorlar.Doktoruna sorup bir denesen.Ben bu sea bandlardan almıştım.Pek faydası olmamıştı.Bence akupunkturu dene.

18. 20 Temmuz 2009
  19. basakk600

basakk600 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benımde bulantıkda dolayı emedur verdı doktor 2 tane kullandım ama ıcındw gebelerde emniyetlı degıldır yazıyor ıcım rahat degıl benım gıbı emedur kullanan ve kullanıp dogum yapan varmı noooooolur yardım