Mide bulantısı

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve hrsymsn tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : hrsymsn
  1. hrsymsn

hrsymsn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    değişik birşey yaptığımda(hiç gitmediğim biryere gittiğimde),mutlu olduğumda,üzüldüğümde,korktuğumda,heycanlandığımda vs. bu tür duyguları yaşadığım zaman miğde bulantım oluyo bu yüzden ben 1 senedir hayatımdaki bütün değişiklikleri kaldırdım ne geziyorum arkadaşlarımla dolaşıyorum ne bi erkek arkadaşım olsun istiyorum mutlu olmaktan korkuorum sırf miğdem bulanıcak diye psikoloğa gittim üstüne gitmem gerekli dediği ama ne yapcağımı nasıl yapcağımı bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz :s henüz 17 yaşındayım ve hayatımı yaşıyamadan eve tıkılı kalmak beni çok üzüyor. benneyaptımki

2. 31 Mayıs 2009
  3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    hrsymsn, bu konuda psikoterapi almanız doğru olacaktır. Psikoterapi için de bir psikolog ile düzenli olarak görüşmelisiniz.
    Sağlıkla,
    Dr. Meltem

4. 1 Haziran 2009
  5. hrsymsn

hrsymsn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim..

6. 5 Haziran 2009
  7. fitruka

fitruka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ah canım bende öyleyim çok kötü bişey üzüldüğümde heycanlandığımda,korktuğumda hemen midem bulanıyo.beni çok etkiliyo hiç yemek yiyemiyorum sonunda hastanelik oluyorum midem çok kötü oluyo öyle olduğumda en son 2 ay kadar sürdü hiç iyileşemicem sandım ölüm korkusu başladı bende hiç bişeye hevesin kalmadı.psikiyatrise gittim ilaç tedavisiyle düzeldim iştahım da açıldı verdiğim kilolarıda aldım ohh Allah a şükür iyiyim.ama ilaçları bırakınca tekrar öle olurum diye korkuyorum :KK43:

8. 5 Haziran 2009
  9. berrin35

berrin35 ecemin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynı durum bendede var cnm.geçmiş olsun

10. 7 Haziran 2009
  11. ...PassioN...

...PassioN... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun canım aynı dert bende de var heyecan ve üzüntüde direkt mideme vuruyor bi hafta sonra öss var heyecandan midem bulanacak yine ne yapacağımı hiç bilmiyorum :sm_confused: