Mide ek$imesine karsi ne yapabiliriz ??

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve aSkiTo tarafından 3 Nisan 2008 başlatılmıştır.

3 Nisan 2008
    Konu Sahibi : aSkiTo
  1. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    midem cok fenaa :çok üzgünüm: gecer diye habire bisiiler yiorum.. yani cikolata tatli die yiorum .. gecmeyince yogurt yiorum gecmeyince süt iciyorum yani bogazim hic durmuyoo .. ilaca karsiyim ? bildiginiz bi cözüm varmi? sodayi doktor yasakladi ..

2. 3 Nisan 2008
  3. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım bana doktor bir şurup yazdı migdem ne zaman kötü olsa direk onu iciyorum ve cok rahatlıyorum yanma ekşime geciyor direk yaa şu bir kac gündürde benim gögsümün altında bir acı var kızlar sormayın nedir bu yaaaa:çok üzgünüm:

4. 3 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar benimde midem iki gündür kötü..hamilelik baya zormuş..herhalde bundan sonraki süreç daha zor geçicek.ama ne yapalım artık katlanıcağız bebeişlerimiz için değer..yeterki onların sağlıkları sıhatleri yerinde olsun

6. 3 Nisan 2008
  7. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Askito yediklerinle alakalı olabilir bence asitli yiyeceklerden uzak durmaya çalış bebelik dışında bir sorun olabilir bir doktora da danışabilirsin.. göğsünde mi canım bence sende doktora sor birde sıkıntı takıntı yapma derim ben dikkat edin kendinize kızlar ya..

8. 4 Nisan 2008
  9. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle yatmadan 2 saat önce yemeyi bırakman lazım eğer yemekler ile birlikte sıvı alıyorsan bu cay meyve suyu falan olabilir onuda bırakmalısın aralarda alman daha iyi birde yastığını yükselterek yat ve tabii bol su :)

10. 4 Nisan 2008
  11. EU1

EU1 Guest

askitocum,benimde midem cok yaniyor,renii kullanabilirsin dedi doktorum ama ben de senin gibi iyi bulmuyorum,zaten 4 fazla alma dedi doktor,bende taze nanenin yapraklari uzerine sicak su koyuyorum,biraz demlenince iciyorum rahatlatiyor,bide sen almanyadasin vla biliyormusun bilmiyorum,puding yani vanilyalisini yememi onerdi,oda rahatlatiyormus,onuda denedim,bi sure rahatlatiyor,gece yanmalarindan acayip rahatsizim bende uykulardan uyaniyorum ya,ates dusmus gibi yaniyor benim buldugum cozumler bunlar canim,isine yarar insallah,

12. 4 Nisan 2008
  13. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    benimde son zamanlar midem çok kötü.yemek borumda acayip bi yanma hissediyorum.benimki gece değil gündüz oluyor.hamurişlerinden sonra daha fazla olduğunu farkettim.meyveli soda biraz rahatlatıyor,birde sıcak şekerli süt.

14. 4 Nisan 2008
  15. chatlock

chatlock Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    en ıyı ılac bır yudum soguk süt tatlı daha cok yol acar eksımeye...............

16. 4 Nisan 2008
  17. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    askitocuğumm sanırım yediklerimizden kaynaklanıyoo.. benimde her zaman değil arasıra felaket oluyo midemm. ben o durumda her şeyi kesiyorum yiyemiyorum zatenn.. doktorumlada konuşmadım bu konuyu hemen ilaç vericekk ben pek ilaç kullanmak istemiyorumm. yani anlıyacağın çekiyorum bu durumuu şekerimm:icecream:

18. 4 Nisan 2008
  19. xxyxixldxixzxx

xxyxixldxixzxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Canım ben 2 aylık hamile olduğundan beri mide yanması şikayeti yaşıyorum.
    Mide ekşimemde çok oluyordu. Mide ekşimemin nedenini buldum bazen pastaneden yiyecek şeyler alıyordum meğersem onlardan kaynaklanıyormuş.
    Mide yanmamın sebebini bulamadım hala biraz biraz devam ediyor ama ılık sütle onu da idare ediyorum.
    Bana doktorum limonlu soda içebilirsin dedi, çoğu arkadaşımda hep içti
    Sana niye yasakladı doktorun.