mide kaynaması

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mertim tarafından 18 Eylül 2008 başlatılmıştır.

18 Eylül 2008
    Konu Sahibi : mertim
  1. mertim

mertim yorgun savaşçı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar ben 21 haftalık hamileyim. birkaç gündür midemde kaynama var ve bugün daha arttı sanki. sizler neler yaptınız bu zamanda paylaşırsanız sevinirim..

2. 18 Eylül 2008
  3. donurlu

donurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynı problem bende de var canım, her ne kadar yeme alışkanlıkları konusundaki önerilere uymaya çalışsam da illa ki ilaç kullanmak gerekebiliyor bazen. Benim doktorum bana gaviscon diye bir ilaç yazdı, hem şurubu hem de çiğneme tableti var. Mide yanmalarına ve asit kaçağına iyi geliyor. Ama doktoruna danışmadan alma

4. 18 Eylül 2008
  5. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    rennie duo şurup , doktorum verdi muhteşem bir ilaç , hem bebişe zararı yok hem de 5 dakikada geçiriyor mide yanmasını :) hayatımı kurtardı resmen..

6. 18 Eylül 2008
  7. capriss

capriss Guest

ben dokuz ayı gaviscon şurupla geçirmiştim doğuma giderkende içmiştim kafama dikip gülmüştü bizimkiler ama ne çektiğimi ben bilirim evde vede çantamda iki şişem vardı doğumdan sora zor gelmişti ayrılmak arkadaşımdan tek çare bu diyebilirim :)

8. 18 Eylül 2008
  9. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende rennie duo şurup kullanıyorum ve yatarken sol tarafına dogru yüksek yastıkla yat canım.

10. 18 Eylül 2008
  11. elvan.ecrin

elvan.ecrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende gaviskon şurup kullanıyorum doktoruna danış kullan istersen iyi geliyor

12. 9 Ocak 2009
  13. basingazete

basingazete Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah tamamına erdirsin. Ben hiç anne olmadım ancak araştırmalarımdan bildiğim kadarıyla sadece 2 yudum süt içmek yanmayı anında kesiyor. test edilşmiştir. tabi bu hamilelikte farklı olur mu bilemem. allah kurtasın ve tamamına erdirsin tekrar