mide şişkinliğinden patlamak üzereyim ne olur yardım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve figan tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

19 Mart 2010
    Konu Sahibi : figan
  1. figan

figan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben 12 haftalık hamileyim..3. keredir midemde inanılmaz bir şişkinlik var ve gecemi gündüzümü bilemiyorum başlayınca..:sinifsinif::sinifsinif:böyle bir şey hiç görmedim ben.gerçekten çok sıkıntı veriyor bana..ne yapabilceğimi bilmiyorum..doktora gitmek çok kolay değil buralarda o yüzden hemen doktora gidemiyorum..bildiğiniz basit yönetmler varmı? yadaben gibi bu konudan muzdarip olanlar..lütfen yardımlarınızı bekliyorum..:sinifsinif:

2. 19 Mart 2010
  3. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım hemen bi sade soda iç. üzerinde doğal mineralli su yazanlardan.. hamilelikte çok faydalı.....geçmiş olsun

4. 19 Mart 2010
  5. figan

figan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım sağol hemen bi soda alıyım o halde..inş iyi gelir yoksa ölücem sanki..

6. 19 Mart 2010
  7. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bi tane değil, 1 düzine halinde al canım.. inşaAllah çok rahatlayacaksın.. hamileliğinde arkadaşın olacak soda senin delikafadulden

8. 19 Mart 2010
  9. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    ben de bi yöntem söyliyim.. uzanmak yerine dik oturmayı dene, mesela gece şişkinlikten uyandın mı hemen yerinde doğrul 1-2 dk sonra gaz olarak çıkarlar yani umarım.. benim sorunum bulantı dik oturunca hemen biraz gaz çıkartıp rahatlıyorum...
    not: ben maden suyu içemiyorum çünkü zaten çabuk acıkıyorum bir de onu içince daha fena normalde sevdiğim halde hamileliğimin 6-7. haftasından beri ağzıma koymuyorum.. ben de 13. haftadayım..