mide sorunu

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve zzgda tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1 Ekim 2010
    Konu Sahibi : zzgda
  1. zzgda

zzgda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar ben 27. haftadayım ama en başından beri midem problem hele son bir kaç haftadır reflü yanma bulantı herşey var hiç bir şey yiyemiyorum elimde şurupla geziyorum aynı sorunu yaşayan arkadaşlar sizler napıyosunuz bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

2. 1 Ekim 2010
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    mıde olayı cok zor bende ccok sıkıntım oldu dr renı verdı gunde dort bes kez renı aldım cok zor valla ama ınş gecer dogum olunca az daha sabret canım...............yıyınce hemen yatma ayy aklıma geldı o gunler mıdem agzımdaydı ya hele üç bebekle....ama ben daha dayanmadım zaten erken dogdular ıyı bak kendıne baharatlı seyler yeme

4. 1 Ekim 2010
  5. zzgda

zzgda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay evet çok zormuş ya yemesem vicdan azabı duyuyorum yiyince ağrıdan deliriyorum napıcağımı şaşırdım az kaldı inşallah sorunsuz geçirsek

6. 1 Ekim 2010
  7. ucrubana

ucrubana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende reni içiyordum yüksek yastıkla yatmakta çok iyi geliyor beyaz leblebi yemekte rahatlatıyor mide özsuyunu emdiği için
    sabret doğurunca hapsi bitecek Allah hayırlı doğumlar versin

8. 1 Ekim 2010
  9. zzgda

zzgda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor ama napalım bunları da çekeceğiz artık inşallah bi 10 hafta daha dayansalar sonrası problem olmasında...

10. 18 Ekim 2010
  11. iremm24

iremm24 YARABBİ ŞÜKÜRRR Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ;bende aynı sıkıntıları kat kat fazlasıyla yaşadım.İlk 5 ay ağzıma bişey koyamadım,hep serumlarla beslendim.Günde belki 15 defa çıkardım.5. aydan sonra yemeye başladım ama kendimi ço zorladım.Yedikten sonra hep bulantım oldu.Sonrada mide yanması ve hazımsızlık başladı.Yani anlayacağın çoook kötü bir hamilelik geçirdim.Ben yemeklerden sonra 2 saate yakın oturmaya çalışıyordum(çok zor oluyordu ama),her yemekten sonra ve gece yatarken rennie duo şurup içiyordum.Bide içilmemesi gerekiyor ama koyu çay iyi geliyordu.Hiç şekerli bişey yemedim...
    O günler hiç geçmeyecekmiş gibi geliyordu ama bitti ve sonunda nur topu gibi iki tane yavrum oldu.Sabret canım bu günlerin geçici olduğunu düşün.....

12. 18 Ekim 2010
  13. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    mide yanmamı hiçbişi kesmedi maleseff.. ama doğum yapınca bıçak gibi kesiliyor...merak etme..

14. 18 Ekim 2010
  15. Gxuxl_nur

Gxuxl_nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde midem çok yanıyorr ama herhangi bir ilaç almıyorum maalesef....