midem bulanmıyo göğüslerimde acımıyo artık acaba....:(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve bedef tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

25 Eylül 2008
    Konu Sahibi : bedef
  1. bedef

bedef Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar korkuyorum 2 gündür göğüs ağrılarım sızlama falan yok mide buantımda yok acaba bebeğimin kalbi mi durdu çok korkuyorum.sizdede oldumu hamişler bulantılarınız ve ağrılarınız yokkrnde bebeğinizin kalbi atıyomudu saçma bi sorumu oldu bilmiyorum ama nolur bişiler söyleyin normalmi acaba bunların olması allahım nolur bebeğime bişi olmasın:Saruboceq:

2. 25 Eylül 2008
  3. nedirya

nedirya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben yaşadım moralini bozmak istemiyorum benim hep kötü sonuçladı iki defa inşallah bana özgüdür sende böyle bir durum yoktur bende belirtiler kaybolduktan 3 5 gün sonra kahverengi lekelenmem oldu ve sonu hep çok üzücüydü.

dr. git bir an önce

4. 25 Eylül 2008
  5. nedirya

nedirya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben yaşadım moralini bozmak istemiyorum benim hep kötü sonuçladı iki defa inşallah bana özgüdür sende böyle bir durum yoktur bende belirtiler kaybolduktan 3 5 gün sonra kahverengi lekelenmem oldu ve sonu hep çok üzücüydü.

dr. git bir an önce

6. 25 Eylül 2008
  7. gamzeli08

gamzeli08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence hemen acile filan git kontrol ettir nst ye gir için rahat etsin

8. 25 Eylül 2008
  9. circassian

circassian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne kadarlık ki bebeğin hemen bu düşünceyi yapıştırdın allah aşkına inşallah böyle birşey yoktur illa her dakkamiden bulanacak göğüslerin acıyacak diye bir kaide yok ki....içini ferah tut .....ne dilerden o olur....ii şeyler düşün lütfen...

10. 25 Eylül 2008
  11. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim kendi kendini niçin moralini bozuyorsun.miğde bulantılarını geçmesi normal ara ara geçer ve sonra yine başlar.benim hep öyle oldu.göğüslerin için birşey diyemicem ama sanmıyorum hayatım.iyi düşünelim ii olsun dimi ama....burdaki yada çevremizdeki bazı kişilerden veya olaylardan çok fazla etkilenip kendimize yorumluyoruz aslında hiç doğru değil ama zaman zaman bunu bende yapıyorum elimde olmadan....canım stres yapmamaya bak.ama eğerki çokta kafana takılıyor ise en kısa zamanda dr git bebeğine bak....

12. 25 Eylül 2008
  13. bedef

bedef Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    çok sağolun kıslar ama ne bilim bazı arkadaşlardan duydum onlarıda burda duydum KK da belirtilerin azaldığını ve bittiğini o yüzden böyle düşündümkusura bakmayın meşgul ettim bazı arkadaşları teşekkür ederim cevaplarınız için

14. 26 Eylül 2008
  15. nevrosky

nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    196
    Canım aklına kötü şeyler getirme. İnşallah hiçbir sorun yoktur. :nazar: :Saruboceq: İçin rahatlasın diye doktora git istersen yarın. Yoksa kendine bayramı zehir edersin bu kuşkularla. Şeniz

16. 26 Eylül 2008
  17. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim bence kesinlikle moral bozulacak bir sey yok. cunku bebegin kalbi vs dursa, hormonlarin calismaya devam edecegi icin belirtiler azalmaz ki benim kurtaj oldugunda bile goguslerimin acimasi 2-3 hafta sonra gecmisti kurtajdan. yani hormonlar pat diye inmiyor ki kanda. yani 2 gundur goguslerin sizlamiyor olabilir ama bu bebeginin yasamadigi anlamina gelmiyor. cunku vcutu BHGC yi artan progestronu bile 1 ayda vs sifira dusuruyor belirtiler kayboluyor.

senin cok zor bir bolgede yasadigini biliyorum. insallah bir sorun yoktur canim. orada devlet hastanesi vs yok mu kalp atisina vs baktirabilsen?

18. 26 Eylül 2008
  19. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende 2 gün boyunca bebeğimin hareketlerini dinleyip,azaldığına karar verdim ve soluğu doktorda aldım!Rabbime şükürler olsun ki kalbi bas bas atıyordu ben burdayım diye :)) Doktorum da çok kızdı,bebeği strese sokuyorsun diye -tatlicadiarzu-
    Bence yarın bir doktora git ve bebişini görde için rahatlasın!Yoksa sende bebeği strese sokarsın :) Bayram tatili de rezil olur!! a.s.