Midem bulanmıyor

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve YenidenDogdum tarafından 5 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : YenidenDogdum
  1. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar son adet tarihine göre 5+2 haftalık gebeyim transferin 10.gunü 35,6 12.gunü 95.6 14.gunü 216 çıktı beta hcg bazı yerlerde okudum bulanilti beta hcg yukselmesiyle olumuş ve kimine göre gebelik sağlıklı olmuş olurmuş icime kurt düştü beta hcg yukslmiyomu diye hafta ici tekrar idrar yaptım anında 2.çizgi çıktı kalın ve kirmiziydi beta hcg yükseldikçe koyulasir ve kalinlasirmis bazen basım donüyor midem bulancak gibi olasada ogurme safhasına gelmedim hiç üstelik sabah değil gün icind oluyor bu biseer ters mı gidiyor ya Salı kese görmeye gidicez Allahın izniyle karından bakilcak su iç dekler gelirken kese görünmesi için kuvukmuyu. Daha offflaelaelaelaelae

2. 5 Temmuz 2009
  3. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadasım ne güzel işte ne istiyon mıden bulanmıyo boşver takılma böyle seylere benım basından beri midem bulanmıyo bişey olsa benımkılere olurdu ne alaka bhcg ile anlamadım keyfıne bak bebeğin allahın izniyle senınledır

4. 5 Temmuz 2009
  5. xemrevin

xemrevin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım bende 4+3 haftalık hamileyim bende de bulantı olmuyor.ama hep halsizlik ve bel ağrısı var.bende yaklaşık 2 hafta sonra gidecem.Allahın izniyle tabi.inş ordada güzel haberler alırız.bir oh daha çekeriz.

6. 5 Temmuz 2009
  7. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Bulanti sağlıklı gebelige isaretmis diyolar ya ne bilim birde bugün karnimin altına arada batma oluyo kokuyorum

8. 5 Temmuz 2009
  9. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    4+3 e kadar ben adet sancısı gibi çektim belim Ciddi ciddi ağırdı adet günlerimi geçince ağrılar hafifleri ins sende bende bebeklerimizi görürüz canım

10. 5 Temmuz 2009
  11. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    rahat ol arkadasım bende hiç bulantı olmadı ve suanda gayet sağlıklı bebeklerım varmış hersey gayet normal dedi doktorum merak etme senın bebegınde iyidir

12. 5 Temmuz 2009
  13. doga87

doga87 doğam canım kızım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kız gülay ben sana ne diyim bilmiyom.bulantılar şimdi başlamıyo ki dur sen daha 7 haftalık ol bi görürsün ozaman allahım bulanmasın diye dua edersin çok erken bulanması için.kalp atışları başladıktan sonra oluyor düşünme bunları ikiz hamile olanların bile bulanmıyor

14. 5 Temmuz 2009
  15. hallisna

hallisna Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    gülencim biz senden 1gün büyüğüz biliyorsun.. bulantı bende de yok.. gün içerisinde benimde içim bulanıyor sadece ki 6haftadan sonra başlıyormuş...
    iyi düşün iyi olsun.. bu günlerimizi arar hale gelicez mide bulantılarından bence:)
    bu arada bende yarın gidiyorum kese görmeye.. RABBıM sağlıklı etsin hepsini..
    tüm isteyenlere nasip etsin MEVLAM sağlıkla inş..

16. 5 Temmuz 2009
  17. serenanes

serenanes Herşeyimiz Doruk'ta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gulencim
    ben ikiz hamileydim ne baş dönmesi ne mide bulantisi ne de başka bişey olmadi...
    8. haftaya kadar böyle gittim bebklerden birini kaybettim. ondan sonra da hiçbir belirti olmadı.
    rahat ol boşuna üzülme, bence bulantın yoksa şanslı hamilelerdensin buna üzülünür mü hiç kaydirigubbakcemile3

18. 5 Temmuz 2009
  19. karamel86

karamel86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    gulen sen mustafa beyemı gıdıyon