Migrende ilaçsız tedavi

Konusu 'Nöroloji - Beyin ve Sinir Hastalıkları' forumundadır ve esperanza9 tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : esperanza9
  1. esperanza9

esperanza9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Migreni olanlar bilir tuttuğunda hayat durur.İstemesek de ağrı geçsin diye ağrı kesici alırız.ağrı kesiciye bağımlı olmaktan korkarız.ben sizin deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum.başınız ağrıyınca ağrı kesici olmadan nasıl geçiriyorsunuz.Bitkisel bir şey olur bir egzersiz olur ama arsa bir yönteminiz yazın paylaşın bu hastalıktan daha çok kişi uzaklaşsın.mesela ben çin yağı sürüyorum ağrıyınca.

2. 13 Ocak 2010
  3. esin_g

esin_g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de bu dertten muzdaribim. Tutunca çok fena. Maalesef ilaç almadan geçmiyor. Çoğu zaman daha ağrı başlamadan, ilk belirtileri hissettiğm anda ilaç içiyorum. Ama son zamanlarda migren bantı kullanıyorum çok şiddetli ağrım olduğunda. Biraz rahatlatıyor sanki. Ama çin yağını ilk defa duyuyorum.

4. 14 Ocak 2010
  5. cihad

cihad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde migren sorunum var ama ne ilaç nede bişka birşey fayda etmiyor 1 haftadır migren ağrısı çekiyorum gündüz normal geçiriyorum ama akşamları dayanılmaz ağrım oluyor ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz

6. 14 Ocak 2010
  7. DagCicegi

DagCicegi Bir Kızım Olana Kadar... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.