Mikro cerrahi tekniğiyle burun estetiği..Dr?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve masummasal tarafından 25 Ocak 2009 başlatılmıştır.

25 Ocak 2009
    Konu Sahibi : masummasal
  1. masummasal

masummasal Guest

görüştüğüm dr.mikro cerrahi tekniğini kullandığını söyledi,bu yöntemle burun kemiği kırılmadan kesiliyor ve sonrasında risk en aza iniyormuş,sıfıra yakın hata ve komplikasyon dedi,bu konuda bilgisi olan varmı? benim biraz kafam karıştı,madem böyle bir durum söz konusu neden diğer dr.lar uygulamıyor diye düşündürdü bana.:çok üzgünüm:

2. 25 Ocak 2009
  3. bence

bence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bildiğim kadarıyla Yakup Avşarın geliştirip uyguladığı bi teknik bu. fisfisfis

4. 26 Ocak 2009
  5. masummasal

masummasal Guest

evet cnm doğru,uzun araştırmalarım sonunda bende yakup avşar a karar verdim

6. 26 Ocak 2009
  7. twobee

twobee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde burnum kemerli yakup avşar ortalama ne kadara yapıyor ameliyatı bilginiz varmı

8. 26 Ocak 2009
  9. masummasal

masummasal Guest

bi önceki konuda burnumun tasarımı var baktınızmı? yakup avşar'a burun estetiği yaptıran iki arkadaşım var,çok doğal ve güzel görünüyor,biri yaptıralı dört sene oldu diğeri bir sene..
    bana 5000 fiyat verdi

10. 17 Aralık 2009
  11. mida

mida Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende burnumu yaptırmak istiyorum çok uzun zamandır araştırıyorum iki hatta üç isim var biri baba ogul duyulmuş isimler Atilla oymak ve Osman Oymak digeride Yakup Avşar bu isimlere burun estetiği yaptıran arkadaşlarımız varsa fotoğraflarını görmem mümkünmüdür yardımcı olursanız sevinirim:kedi:

12. 17 Aralık 2009
  13. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    geçen gün bir cerrahtan dinledim bu micro cerrahi olayına değindi , ufak keskin törpülerle yapılıyormuş bu ameliyat ameliyat sonrası morluk şişlik en az şekilde oluyormuş fakat burun kemiğinde küçük yarıklar oluşturuyormuş bu işlem ve zamanlar bu yarıklar büyüdükçe başka sorunlara davetiye çıkarıyormuş.. yani ben böyle duydum -tatlicadiarzu- off yaa ne riskli bişey bu estetik ameliyat sorunsuz atlatanlar kendini çok şanslı hissetmeli diye düşünüyorum..

14. 20 Aralık 2009
  15. _holy_

_holy_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    konya bsk hastanesinde adem özkan var... ben oraya ameliyat oldum ve çok memnunum hemde fiyat şu yazdığınız fiyatların 3'te biri.. kesinlikle internetten bir bakın derim ben... bsk hastanesi konya şubesine girin orda plastik cerrahi adem özkan var.. bi görüşün ben nevşehirde oturduğum hale konya ya gidip ameliyat oldum ve çevremdeki yanlış ameliyatları görünce iyiki gitmişim diyorum :))) dr. adem özkan, mikro cerrahı konusunda da uzman:)

16. 20 Aralık 2009
  17. maavvv

maavvv Guest

arkadaşlar yakup avşar diyosunuz da okudukça şaşırıyorum.burun estetiği için en iyi doktora ameliyat olmak için sürekli arşatırma yapıp sayfalarca okuyorum.benim içinde tabiki yapılacak tekniğin en iyisi olması,ameliyat sonrası acısız,ağrısız olup kısa sürede iyileşmek önemli.ama çok dahada önemlisi burnumun her açıdan yüzüme uygun ve çok güzel,doğal olması..hiç yakup avşar'ın yaptığı burunları incelediniz mi?çok başarısız... direk gitmeyi düşündüğüm doktor listesinden adını hiç düşünmeden attığım bi doktor.forumu okuyupta tekniği ve abartılması nedeniyle tercihini direk yakup avşartan yana kullanmalarından korkuyorum benim gibi hasta adaylarının..aman dikkat!! tekniği diil yapılmış burunları inceleyin önce..

18. 20 Aralık 2009
  19. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    maav cnm öyle deme ben masummasalin burnunu gördüm cok basarili olmus
    bazi burunlari birbirlerine cok benziyo yakup beyin yaptigi kaslardan buruna inen yerde hic kavis olmuyo dümdüz oluyo mesela ama yinede basarili burunlarida vardir
    peki kime ameliyat olmayi düsünüyosun??