mikro tese

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dersim_78 tarafından 31 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : dersim_78
  1. dersim_78

dersim_78 Guest

arkadaşlar eşine mikro tese yapılan kişilerden görüş bekliyorum..sevgiler:içelim:

2. 31 Mayıs 2008
  3. tulipe

tulipe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dersim ben seni önceden takip etmiştim yanılmıyorsam eşinde problem olduğunu artık bıraktığını söyleyip kadınlar kulubunden çıkmıştın Eğer o sensen- pes etmemene mücadele etmene buraya da yeniden yazmana çok sevindim Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın

4. 31 Mayıs 2008
  5. dersim_78

dersim_78 Guest

evet canım o benim o zamanlar aslında pek umut olduğunu söyleyen olmadı ama şimdi çok araştırdım ve umutluyum inşallah ben de buradan hayırlısıyla iyi haberler veririm...iyi dileklerin için de çok teşekkür ederim canımm:dance:

6. 31 Mayıs 2008
  7. tulipe

tulipe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haydi hayırlısı inşallah müjdeni de ilk ben okurum

8. 3 Haziran 2008
  9. aysena2286

aysena2286 Guest

dersim bizde azo sperm sorunu var sanırım sizde aynı sorun var aslında ben ilk doktorun dediğinde artık her şey bitii hiç bir çaresi çözmü yok diye düşünmüştüm ama olsun mikro tese denemek bile bizim için bir umut. biz henüz başlamadık tedaviye allah nasip kısmet ederse eğer eylülden sonra düşünüyoruz bakalım ne gösterecek rabbım her şeyin hayırlısın verir inşallah

10. 3 Haziran 2008
  11. saftirik

saftirik rütbesiz... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar Allah insallah ümitlerimizi boşa çıkarmaz arkadaslar biz daha tüp bebege baslamadık bıle doktorların imkansız demesinden cok korkuyorum.

12. 4 Haziran 2008
  13. dersim_78

dersim_78 Guest

aysena bizim azosperm canım ancak tek yol mikro tese yalnız eşimden dr bi test istedi ona göre mıkro teseye karar verecek.inşallah allahım bize de hayırlı bir yol gösterir.yani tam olarak içimde acaba şunu da deneseydik belki olurdu düşüncesini bırakmak istemiyorum...senin eşin neden azosperm olmuş bilgin var mı bi de hormon sonuçları nasıl?:icecream:

14. 4 Haziran 2008
  15. vavelya

vavelya Annesinin Duru kızı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar.Bizde eşimin azospermi olduğunu dün öğrendik.Cok moralimiz bozuk.Eşimde bende dün ağlaya ağlaya bihal olduk.Size doktorlar ne kadar ümit verdi.Ben cok mutsuzum ya.Nasıl olacak bilmiyorum...

16. 4 Haziran 2008
  17. dersim_78

dersim_78 Guest

çok ayıp saftirik umutsuz olma bakalım allah isterse her şey olur benim için iş samanlıkta iğne aramak ama bak ben bile umudumun peşini bırakmıyorum...allah üstesinden gelebilen güçte olana sıkıntı verirmiş...biz özel insanlarız bazıları ne kadar kolay anneliği yaşıyor ve biz nelerle mücadele ediyoruz..güçlü ol ve olumlu düşün sonuç olumsuz dahi olsa bile....nice insan var ne dertlerle evladını büyütüyor ama elin adamı gelip hiç yoktan çocuğunun ölümüne sebep oluyor....allah evlat acısını düşmanıma yaşatmasın...bize de hakkımızda hayırlı olanı versin mevlam...a.s

18. 4 Haziran 2008
  19. dersim_78

dersim_78 Guest

vavelya öncelikle sakin ol ve umutsuz olmana gerek olmadığını bil
    ve yazacaklarımı oku