mikro tese

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dersim_78 tarafından 7 Haziran 2008 başlatılmıştır.

7 Haziran 2008
    Konu Sahibi : dersim_78
  1. dersim_78

dersim_78 Guest

yaw mikro tese yaptıran yok muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:eek:klava::eek:klava::eek:klava::enbuyukkk:

2. 7 Haziran 2008
  3. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım böyle bir başlık açmışsın ama istediğin cevaba ulaşamadın galiba, şuna inanmalısın burada bu konuyu bilen yaşayan varsa mutlaka seninle paylaşır umudunu kaybetme, bu sitede tüp bebek bölümünü takip eden herkesin birbirine yardımcı olduğunu görüyorum

4. 7 Haziran 2008
  5. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Bennn varımmmm
    1 milyon sperm bulunduu
    darısı başına arkadaşımm

6. 7 Haziran 2008
  7. dersim_78

dersim_78 Guest

güzelim benim bundan şüphem yok ki......sadece sayfam geride kaldı ve insanlar geçmiş sayfaya baksalar da dikkatinden kaçma ihtimali yüksek....ilk sayfalarda kalma süresiyle alakalı .....çünkü bu aralar acil görüşe ihtiyacım var okey?:mymeka:

8. 7 Haziran 2008
  9. dersim_78

dersim_78 Guest

mersi gülencim bu arada umarım moralın daha iyidir....eşinin azosperm olma nedeni bulundu mu.yani genetik y kromozom bakılmış mıydı hormonlar nasıldı sanırım fsh çok yüksek değildi çünkü bu şansı düşüren bi durumm

10. 8 Haziran 2008
  11. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    fsh 18 idi , inmemiş testise bağlı bizim azospermia , genetik y delesyonu falan araştırıldı herşey normal çıktı .
    ama sonucum negatif hamile kalamadım
    genetik test yaptırıcam bende şimdi

12. 8 Haziran 2008
  13. dersim_78

dersim_78 Guest

olsun sakın üzülme moralini yüksek tut..sizin şansınız çok.bak sperm bulunmuş..biraz dinlen gene tüp bebek olur..senin genetiksel bozukluğun yoktur merak etme

14. 8 Haziran 2008
  15. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    bende öyle düşünüyorum ama inan çok zor her kafadan bir ses çıkıyor kıytırık bir hastanede ilk denemede hamile kalan insanları bana örnek gösteriyolar ben en iyi yere gititm dünyanın en iyi 10 tüp bebek merkezinden biir türkiyenin diil dünyanın , bende direk napım düşünüyorum kadında sorun oldunda kıytırık bi hastanede hamile kalıyolarsa , bende en iyi merkezde tedavi görüyorsam ve olmuyorsa diye başlıyorum ağlamaya.
    kader kısmet ama merkezin başarısıda çok önemli.
    bir arkadaşım normalde gebelik oluşmuş bir arkadaşımda devlet hastanesinde sadece 3 tane yumurta oluştu ve 3 kalite embriyo . ne bilim ya
    iyi değilm bugün

16. 8 Haziran 2008
  17. dersim_78

dersim_78 Guest

bunları düşünme tabiki merkez önemli ama bi de ilahi takdir var.her şey de bi hayır var demekki sağlıklı bebiş olmayacaklardı.doğup da engelli olsaydı daha mı iyiydi.merak etme sperm var yumurta var yani daha çoooooooook şans var.........ya ben napayım,bak çok sağlıklı bir anne adayıyım tüm hücrelerimle buna hazırım ama tek bir sperm bulma umuduyla yaşıyorum.ya sen?benden ne kadar şanslı durumdasın.....hadi artık sahip olduklarını bi düşün ve şükrett.....

18. 8 Haziran 2008
  19. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    bundan sadece 20 gün önce senle aynı durumdaydım ve bunu 11 ay yaşadık ayrılmaya kalktık nefret etitm ondan öfkelendim sinirlendim çok kötü günler yaşadık