mikro yaptıranlar çok acil cevap

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve helin hivda tarafından 30 Mart 2008 başlatılmıştır.

30 Mart 2008
    Konu Sahibi : helin hivda
  1. helin hivda

helin hivda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    245
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar ocakta negatifle biten bir tüp bebek denemem oldu bu ay üçüncü adet dönemimdi adetim bir hafta gecikti cuma günü şiddetli bir ağrıyla kanama geldi kanama miktarı üç günde bir pedi bile kirletmedi tuvalate gidince hafif bir kanama oluyor ama çok şiddetli kasık ağrısı gaz sancısı ve mide ağrısı çekiyorum özellikle tuvalette dayanılmaz ağrım oluyor bu akşam öylesine bir test yaptım çok kırmızı olmamakla beraber ikinci çizgi belirdi ne yaşıyorum bilmiyorum ama çok korkuyorum test yanılmıştır diyorum bu ağrılara anlam veremiyorum kistten düşükten dış gebelikten korkuyorum doktorum zaman geçsin öyle gel diyor fikri olan varsa cevaplasın lütfen

2. 30 Mart 2008
  3. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ayy bilmiyorum ki, benim daha mikrodan sonraki ikinci adetim benimde hem gecikti hem çok az oldu kanamam ama ağrım falan olmadı, test öyle çıktığına göre muhtemelen hamilesin ama inşallah hayırlı bi hamileliktir canım ya, yarında ağrın devam ederse tekrar ara nekadar bekliyceksinki böyle

4. 30 Mart 2008
  5. gelincik80

gelincik80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Son düzenleme: 30 Mart 2008
  6. 30 Mart 2008
  7. gelincik80

gelincik80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim en iyisi kanda gebeliğe baktır büyük bir ihtimalle hamilesin düşük tehlikesi olabilir müjdeli haberi bekliyoruz inşallahhhhhh

8. 30 Mart 2008
  9. EU2

EU2 Guest

benim de mikrodan sonra 2. adetim 10 gün gecikmişti,ama testte çıkmışsa inşallah hamilesindr

10. 30 Mart 2008
  11. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106

12. 30 Mart 2008
  13. gxuxl@end

gxuxl@end Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hadi inş doğrudur canım bir mucizede senden olur inş heyecan yapma sakın olumsuzda düşünme dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyoruza.s.

14. 30 Mart 2008
  15. gelincik80

gelincik80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

16. 31 Mart 2008
  17. selınx

selınx Guest

eğer test bozuk değilse gebelik testlerinde 2. çizgi belirsiz bile çıksa hamile oluyo yeni gebeliklerde böyle düşük tehliken varsa kanaman olması normal çok ayakta kalmamak lazım bide onların jelleri oluyor ecz kalfası olduğum ve aynı şeyleri yaşadığım için söylüyorum bence kandan baktır gebelik varsa biran evvel önlemini alırsın canım hamila olman dileğiyle:teytey:

18. 31 Mart 2008
  19. helin hivda

helin hivda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    245
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar hem şaşkın hem kafam karışık doktora gittim beta hCG 350 labaratuardaki kadın en son adet tarihimi sordu bende 24 şubat dedim 4-5 gün geçmiş son adetinden değerin düşük dedi doktorum ise 4 günlük gecikmede normal dedi bebek daha küçük zaten ultrasyondada şüpheli gebelik gözüküyordu hamilesin dedi kızlar kanamam az az devam ediyor iğne ve progestan verdi birde çok şiddetli mide ağrılarım var dayanamıyorum bunlar normal mi sevinemiyorum bile tüp bebek tutmamıştı iki ay önce