mikroenjeksiyon

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU2 tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

mikroenjensiyonda nasil bir yol izlenir ayrica uzun protokolda kullandigimiz yumurta baskilayici igneler adeti gununde getirtirmi yoksa adet gecikmesi yaparmi:uhm:

2. 7 Ocak 2009
  3. EU2

EU2 Guest

ben soru sormak istemistim ama msj nereye gitti anlamadim pardon

4. 7 Ocak 2009
  5. bluenigt

bluenigt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben birkez tüp bebek ikinci kezde de mikro denedim.ikincide kimyasal gebelik oluştu.iğnelere gelince ilkinde tam gününde olmuştum.ikincide ise 2 gün gecikti,anlayacağın değişiyo..

6. 8 Ocak 2009
  7. mayatupbebek

mayatupbebek Guest

Merhaba Asi74,

Burada kullanılan iğnenin amacı, adet gününü, ileri bir zamana yada öne almak değildir. Amacımız tedavi kapsamında yumurtlamanın kontrolünü sağlamaktır.

Sağlıklı günler dilerim.

8. 8 Ocak 2009
  9. Yaren

Yaren KÖPÜKCAN'ın aşçısı :)) Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    selam ben 2 yıllık evliyim bu ay yumurtlama takibim yapılıyor ama 17.günde olmama rağmen hala çatlama olmadı.bidahaki ay ne gibi tedavi olabilir lütfen yardım edin :KK43:

10. 8 Ocak 2009
  11. cornelia35

cornelia35 HoŞGeLDiN BeBeĞiM.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    mrb ben de 20aylık ewliyim bu süre zarfında hiç korunmadık benım tetkiklerim yapıldı bütün hormon degrrlerim çok ii cıktı prolaktın 19,22 cıktı.hepside normal cok düzenli adetim var 27 günde bir olurum tüplerimde acıkk..hsg cekıldı.eşimin sperm degeri bir günlük perhiz 2milyon ..üçgünlük perhız11 milyon çıktı hareketlilik%70cıktı.morfolojıye bakılmamış benım muayeyenlerim yapıldı vajınal ultrason herşey normal denılıo.simdi ben eşimin degerleri yüzündenmı ham,le kalamıorum tedaviye basldık yumurta takıbı ve sonrsında asılama düşünüoruz..sizce benım asılama ile hamile kalma olasıgın %kaç cevaplarsanız ssevinirimm

12. 9 Ocak 2009
  13. Yaren

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    canım kesin bi sonuç bilmiyorum ama aşılamada 1milyon sperm yeterli olabiliyomuş ve aşılamanın tutma olasılığı kişiye göre değişiyormuş ama %5 ile %20 dio doktorlar.bu arada banada yumurta takibi yapilıyor 23 aylık evliyim ve hiç korunmadık..doktorum rahim filmi istiyor ama korkuyorum.çok acıdımı canın:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

14. 9 Ocak 2009
  15. cornelia35

cornelia35 HoŞGeLDiN BeBeĞiM.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    anladımcnm saol sevabın için ben o filme gidecegım günler cok kötüydüm hergün kafmada plan kurardım ve korkarak gittimm işte aldılar odaya öle kötü bişiy olmadı sadece ilacı verirken hafif bi kasıklarında adet sansısı oluo eger heray o sancıyı cekkersen anlarsın ben heray yasadıgım içinn işte öle adet sancısı cekıosun canım ilacı verirken okadarr osnra bi baktım kanamam olmuş anestezisiz cektırdım sadece kanamam oldu o gün ewde akşamda kanamm oldu başkada bisiy olmadı kiminde olmuomuş.hatta film cektırdıkten sonra yemek yemegebile gittik canım korklcak bişiy yok..hihoyyyt:1hug:

16. 9 Ocak 2009
  17. EU2

EU2 Guest

MRB dr bey cok tsk ederim cvp icin
    ben mikroenjeksiyon tedavisindeyim ve adet olmadim 11.gun olmasina ragmen ve drum puregona gecicez bu aksam dedi
    sizce bu druum risklimidir ilaada adet olmak gerekirmi

18. 9 Ocak 2009
  19. Yaren

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    saol canım biraz rahatladım önümüzdeki ay ilaçla çatlatma yapılcak inşallah filme gerek kalmadan hamiş kalırım :lepi: rabbim isteyen herkese versin hayırlısıyla

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.