Milupa muhallebiden kurt çıktı

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve senef tarafından 5 Şubat 2010 başlatılmıştır.

5 Şubat 2010
    Konu Sahibi : senef
  1. senef

senef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    --------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar kızıma milupanın sütlü prinçli muhallebisinden yapıyordum kaşıkla aldım tam biberona döküyodum kaşıkta bişeyler kımıldıyor dondum kaldım kurt vardı mamayı alalı daha 1 hafta olmuştu hani üzerlerinde 3-4 hafta içinde tüketilmelidir yazıyorya. görmesem kızım onu içecekti düşündükçe deliriyorum hemen yazdım milupanın sitesine şikayetimi sizlerlede paylaşmak istedim

Son düzenleme: 5 Şubat 2010
  2. 6 Şubat 2010
  3. DygEge

DygEge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    178
    Ödül Puanları:
    163
    ınanmıyorum yaa geçmiş olsun canım iyi ki görmüşsün:KK43:Mailin cevabını merak ediyorum doğrusu..

4. 6 Şubat 2010
  5. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ay bende yediriyom kızıma şokoldum şimdi bakmıyodum hiç dökerkende saol paylaşım için hepimiz şikayette bulunalım cnm allah korusun yaa düşünmesi bile kötü

6. 6 Şubat 2010
  7. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    nası yaaa...şaka gibi..mailin cevabını yazarmısın cnm.

8. 6 Şubat 2010
  9. senef

senef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla arkadaşlar bende inanamıyorum hala biz güveniyoruz en iyi markaları alıyoruz bebeklerimize ama güvenim çok sarsıldı ben kızıma hazır bişey daha nasıl yedireyim ki bu konuda çok hassas davranırım ağzını açık bırakmış falan olsam ki her seferinde defalarca kontrol ederim sıkıca kapatırım bayatlamasın falan die. maile cevap gelsin yazarım hemen sabahta müşteri hizmetlerini arayacağim.

10. 6 Şubat 2010
  11. clksEmel

clksEmel Ata'm ... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inanmıyorum ya bende aynısını yediriyorum...dedigin gibi markaya guvenim veriyosun hiç kontrol etmeden bundan sonra daha dikkatli olmak lazım ..bende merakla cevabını bekliyorum

12. 6 Şubat 2010
  13. Mozijiku

Mozijiku Editör Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Valla bende inanamadım şu okuduklarıma. Güya en güvenilir markadır ama demekki güvenmemek lazım.

14. 7 Şubat 2010
  15. daphneIsLife

daphneIsLife ..hem uzak hem yakın.. Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hayret ettim vallahi........mailin cevabını mutlaka paylaş canım.

16. 7 Şubat 2010
  17. cokmasum

cokmasum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    bendende çıkmıştı milupa sütlü prinçliden telefon ettim hemen gelip aldılar evden kutuyu kurdu da atmamıştım tabakta duruyodu sonra incelemeye gönderdiler 1ay sonra ulaştılar bana tekrar hava almış olabilir paket falan filan sizi suçlu çıkarıyorlar yani birşey olduğu yok sus payı diyede 1 koli eşantiyon yollamışlardı çöpe aatım hepsini telde kadında söyledim ne hediyenizi ne mamanızı alırım bundan sonra dedim vermiyorum artık

18. 7 Şubat 2010
  19. wwater

wwater Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar eskiden mama mı varmış hazır muhallebimi ............hep hazır ürünlerlemi büyüdük hayır benim 2 aylık bebeğim var şu anda anne sütü alıyor bir kaç ay sonra sütü sulandırarak normal evde yaptığım muhallebiye başlarım hazır mama yada vs vermeyi düşünmüyorum