milyonda bir şans.............................

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve saftirik tarafından 14 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : saftirik
  1. saftirik

saftirik rütbesiz... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Takıp edenler bilirler sorunumuzun ne oldugunu doktora gıttık ve mılyonda bır sansımız oldugunu soyledı. yoruldum....... Allah herkesın gonlune gore versın.... Nasipse gelir hintten yemenden nasıp degilse ne gelir elden............. Bizim nasibimizde yokmuş Rabbim vermiştir bundada bir hayır. Desteklerının ıcın tesekkür ederim Hoşçakalın :a015: :a015: :a015: :a015:

2. 14 Ağustos 2008
  3. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    niye böyle ümit kesiyosun canım yaa..bu kadar umutsuz olmak çok yanlış..mutlaka yapılacak bir şeyler vardır unutma mutlaka....biraz zaman ver kendine toparlan dr ların her dedikleride çıkmayabilir ..ALLAH tan iste şüphesiszki onun veremiyeceği bir şey yok sen kendi iç sesini dinle ve umudunu yitirme senin için hayırlıysa ALLAH onu sana verecektir,istemekten ümitlenmekten usanma canım...sakın...bıkma....sorununu bilmiyorum ama dilerim kucağın bebişlerinle dolar canım..

4. 14 Ağustos 2008
  5. _papatya_

_papatya_ Guest

milyonda 1de olsa neden o sen olmayasın Allah bazzen böyle kullarının sabrını sınarmış ümidin hep olsunki büyük ödülü alasın

6. 14 Ağustos 2008
  7. saftirik

saftirik rütbesiz... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ben kendımı alıştırdım artık ümitle yaşamak çok zor. Hiç kendimi ümitlendirmiyorum ümitlenip hayalkırıklıgına ugramaktansa buna alışmamız lazım. Kesinlikle Allahtan ümit kesilmez biliyorum Rabbim verırse basım gozum ustune vermezsede bılıyorum bundada var bır hayır. Evlatlık konusunda kararsızım bilmiyorum zaman neler gosterecek.

8. 15 Ağustos 2008
  9. Amerikali

Amerikali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hikayeni ve proplemi bilmiyorum ama :insaallah bir gun bebegini kucagina alirsin umit dunyasi sende umidini kesme ne olur:1hug:

10. 15 Ağustos 2008
  11. mavi_ay

mavi_ay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende sorununu ne olduğunu pek anlamadım ama sanırım eşinde sorun var galiba
    ama bu kadar umutsuz olma lütfen verende Allah vermeyende
    Ne biliyorsun olmayacağını canım ya Allah büyük..Hiçç belli olmaz
    Bak bizde bi sorun yok ama malesef 4 senedir olmuyor
    sorunu olanların olmayacak diye bişey yokki bizimde olmadı hala
    Allah büyüktür..İnşallah Allahım isteyen herkese nasip etsin

12. 15 Ağustos 2008
  13. saftirik

saftirik rütbesiz... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Tesekkur ederim destekleriniz icin evet sorun esimdeydi dogustan inmemis testis var yanlis anlasilmasin bu durumdaki vakalarin en kotusu imis esimdeki ,yoksa kucukken ameliyatla indirilmis olsa sansimiz olurmus ama ameliyat olmus indirilememis neyse sagolun kizlar....

14. 18 Ağustos 2008
  15. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    kararın ne olursa olsun mutlu olmayı bil drlar ne söylerse söylesin senin yüregin ne söylüyor önemli olan o allah büyük rabbim ne eyler ne eylerse güzel eyler

16. 18 Ağustos 2008
  17. EU1

EU1 Guest

bizde senden çok farkli değiliz am ümidimizi yitirmiyoruz 6 defa denedik ve ister istemez artik sperm donasyonu ddr.un tavsiyesiyle düşünmeye başladik küçükken kardeşim evlatlikolrak verilmiş doğar doğmaz şimdi görüşüyoruz uzun zamandir ama olmuyor inan iki taraf için de kardeşim içinde

18. 18 Ağustos 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Saftirikçim milyonda bir olsada denemeye değmez mi eşimin genetik problemi var 100 de 5 şansla 6 defa denedik biz de son şans olrak artik donasyon ddüşünmeye başladik ama çok zor ve kararsisiz siz ne düşünüyorsunuz merak ediyorum probleminiz nedir bilemiyorum ama sabirli olmak lazim