Mineflo hakkında, bakar mısınız?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve aycaaaaaaa tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : aycaaaaaaa
  1. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar mutfağımın fayanskarı acaip kötu durumda bundan 15 sene önce yapıldığı için .. bende mineflo döşetmek istıorum oraya siz buna nasıl bakıosunuz kullanan varmı memnunmusunuz bunları merak edıorumm artıları eksileri nelerdir bi yazın ne olur ??

2. 18 Mayıs 2009
  3. oznurminareci

oznurminareci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güzel oluyor ama üzerindeki ağır hiç birşeyi çekemiyosun çünkü yıtılıyor dikatedersen çok kolay temizliği

4. 18 Mayıs 2009
  5. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ayet kullanışlı ve rahat, ama arkadaşın dediği gibi ağır objeleri kaldırarak hareket ettirmen gerekir, sürerek itmeye kalkarsan yırtılıyor, yada iz yapıyor.... Özellikle kalite kalite olanlardan çok ince olmayanları seçersen daha yi olur... Ve açık renk granit görünümlü olanlar var mutfak için güzel bir seçim olur

6. 18 Mayıs 2009
  7. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    bence hiç düşünme mineflo berbat bişey özellikle mutfağa hiç düşünme derim arkadaşım ,benim bir önceki evimde heryer laminant parkeydi ve çoook memnundum,istediğim herşeui sürüyerek çekebiliyordum ama şimdiki evimde mineflo döşeli ve koyduğun şey resmen yapışıyor ,koltuk bile çekemiyorum ..üstelik tozlarda üzerine yapışıyor heleki mutfakta yemek pişecek yağ mağ olacak sakın derim yaptırma pişman olursun..benden söylemesi ..

8. 18 Mayıs 2009
  9. aycaaaaaaa

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    teşekkur ederim arkadaşlar yorumlarınız için aslında ben hiç deişemiorum eşyalarımın yerini çunku mutfağımın şekli dolayısıyla oşekilde gusel oluyo bitek .. yemek olarakta kızartmaları vb şeleri balkonumda kuçuk tupte yaparım die duşunmuştum ama bilmıorum ki nasıl etsem azcık piyasadan da araştırım barii ..
    başka yorumu olan kullanan varsa önerileri beklıorum..

10. 18 Mayıs 2009
  11. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım, eğer ev sizinse tabii ki tekrardan yeni kalebodur döşet derim...
    Ama kiracıysan, yada kısa vadede kalebodur döşetmek istemiyorsan mineflo ile işini gayet güzel görürsün... Mineflolar da kalite kaite, benim kuzen(erkek) bekar evinde yıllarca mieflo kullandı, hiç de sorun olmadı, vileda paspasla siliyorsun, pırıl pırıl ouyor... En düşük kalite ince muşamba gibi olan mineflo da var laminant gibi duranlar da....
    Ama dediğim gibi kalebodur döşetmek istemiyorsan mineflo bir tercih, eğer kendi evinse ve ekonomik durumun müsaitse tabi ki kalebodur döşet, hatta granit bile kaplatabilirsin...
    Mesele o yerlere ne kadar harccayabileceğinle alakalı....

12. 18 Mayıs 2009
  13. aycaaaaaaa

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    daha geçen sene boya yaptım ve evime çok masraf ettim kalebodurun hem pisliğini hem fiyatını kaldıramam şuan mineflonunda ne kötu nede enii kalitelerinden deil orta halli kaliterlinden duşunuorum ama kalın bayağı bahsettiği mineflolarda ..

14. 20 Mayıs 2009
  15. arzutr

arzutr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    ben görüntüsünü sevmiyorum. hele iyi kalitede değilse muşamba üzerine bastığını hissediyorsun. hava sıcak ve ayakların terliyorsa yapış yapış oluyor bastığında . böcek sorunun varsa kenarlarını iyi kapatamazsan altında yuva olabiliyor. falan falan falan. ben derimki defolu fayans al. metrekaresi 5 ila 7 lira gibi. döşet gisin . hiçte pisliği olmaz .

16. 21 Mayıs 2009
  17. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben çok memnunum koçtaştan almıştım mineflo yatak odasında çok eşya degiştiren biriyim yaniyerlerini ama daha çok şükür bişey olmadı kardeşimin odasına kalitelilerden aldık hiçbir farkı yok yapı marketlere bak birde kendiniz bile döşeye bilirsiniz bence ustaya gerek yok

18. 21 Mayıs 2009
  19. ades_ballibadem

ades_ballibadem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    bende memnununm,
    muşamba gibi durmuyor ,ayaklarımda hiç terlemedi,kızartma seven biri olarak hiç yapış yapışta olmadı
    3 sene olacak neredeyse ben çok memnunum
    belki kalitedendir,

siliyorum tertemiz ,ama eşya sürüklersen üzerinde yırtılır o ayrı,beyaz eşyalarımın altını temizlerken sadece eşim eşyaları hafif geriye yatırıyor bende siliyorum

bide eşya çekmen gerekise ayaklarının altına sabunlu ıslak bez koy öyle sürükle yırtılmaz