mini çamaşır makinesi kullanan var mı

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve sedef20 tarafından 23 Nisan 2008 başlatılmıştır.

23 Nisan 2008
    Konu Sahibi : sedef20
  1. sedef20

sedef20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir aylık oğlum var. çamaşırlarını sürekli elimde yıkıyorum. hem bizim çamaşırlarla aynı yerde yıkanmasın diye hemde çamaşırlar birikip yıkanana kadar çocuğun giyeceği kalmıyor. sık değiştiriyorum. bunun için mini çamaşır makinesi almayı düşününüyorum ama hiç kullanan var mı. hangi markayı önerirsiniz. memnun musunuz. başkaalmayı düşünenler için birde link vereyim. Bir bakın.

http://www.hepsiburada.com/department.aspx?CategoryID=2359895989

2. 23 Nisan 2008
  3. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    canım çamaşır makinanın kısa programını kullansana..benim kızında çamaşırı birikiyor ama yinede makinayı doldurmuyor..bende kısa programda yıkatıyorum..hemde yarım ayarını açıyorum..tam yarım saatte çamaşırlar prıl prıl oluyor..

4. 23 Nisan 2008
  5. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben kullanıyorum canım çok çabuk yıkıyor ama biraz zahmetli durulamak için içindeki deterjanlı suyu boşaltıp yeniden dolduruyorsun kısacası eski merdaneli makinalar gibi. ben bi yol buldum mini makinada yıkadıktan normal makinada durulayıp sıktırıyorum çok kolay oluyor banada annemede rahat kullanuışlı geliyor buarada sinbo marka kullanıyorum

6. 23 Nisan 2008
  7. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    çamaşır makınelerının kısa programları var.çamaşırlar bırıkmeden makınenın kazanını yarım doldurarak az deterjanla hergun acabılırsın makınenı.bırıkmesını beklemene gerek kalmaz.mını makınelerın reklemında gormuştum bende.gerçekten de zahmetlı gozukuyordu.suyu kendın ıçıne boşaltıyorsun.tabı suyu ısıtmadığı için once suyu ısıtman gerekıyor du galıba yanlış hatırlamıyorsam.bence mını makıneler yazlıklar için çok uygun.kıyafetlerın terını alıp kokusunu değiştirir.bebeğin için makınenı kullan bence.

8. 23 Nisan 2008
  9. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende kullanıyorum canım ama arkadaşın dedigi gibi biraz zahmetli oluyo malesef:)eski merdaneliler gibi,yıkanması için önce suyu kendin dolduruyosun istedigin vakte ayarlıyosun yıkanınca suyu boşaltıp bukez durulama suyunu koyuyosun ,makinenin bi eksigi kurulaması yok ya ıslaka ıslak asıcaksın yada benim gibi normal çamaşır makinesinde sıktırcaksın...dedigim gibi biraz zahmwetli ama elde yıkamaktan iyidir:)

10. 23 Nisan 2008
  11. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    makinalarımızın kısa programları var canım...30dk sürüyor...gerekirse narin bölumu var, içimizin rahat etmesi anlamında...haftada 2-3 kez makinanı çalıştırıp bebeğinin eşyalarını yıkayabilirsin...bence o makinadan almak hem bosbosuna masraf hemde arkadasların anlattıgı gibiyse zahmetli bir iş...

12. 23 Nisan 2008
  13. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Ben de kısa programda yıkıyorum canım çok rahat oluyor bence mini çamaşır makinesine hiç gerek yok

14. 23 Nisan 2008
  15. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende ilk günden beri makinanın narin programında yıkıyorum bebeşimin kıyafetlerini. hem tertemiz oluyor hemde çok kısa sürede yıkıyor. mini makinalar o kadar zahmetliyse bence hiç gerek yok.