mini fırın

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve setinay tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1 Şubat 2010
    Konu Sahibi : setinay
  1. setinay

setinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar yeni taşındığım evin mutfağı küçük mini fırın için müsait ancak, kullanan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum hangisini önerirsiniz memnun olanlar ve olmayanlar yorumlarını yazarsa sevinirim...

2. 1 Şubat 2010
  3. witchh

witchh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar arkadaşlar ben de çeyiz için mini fırın bakıyorum bosch alayım diorum beyaz eşyalarım bosch. kullanan var mı ne alsam kararsızım

4. 2 Şubat 2010
  5. miss_dd

miss_dd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arçelik Mf 6 midi fırın kullanıyoruz canım annemin evinde kendi çeyizimde de aynısı var
    tek şikayetim tepsilerini devamlı alt-üst edip değiştirmek gerekiyor yoksa bir tepsi pişip diğeri pişmiyor tabi bu markadan değil de mini fırınların genel özelliğinden malesef tepsileri çok küçük:KK43:
    kalabalık bir misafir geldiğinde yetmiyor
    en fazla 15 tane kurabiye alır mesela
    ama şu yeni çıkan bir tepsisi kare diğeri yuvarlak olan mini fırınlar var net hatırlamıyorum markasını ama luxell olabilir
    teyzem ondan aldı daha bikaç ay oluyor memnun ve tepsileri bizimkilere göre oldukça geniş ayrıca yuvarlak tepsi mutlaka lazım oluyor o nedenle onlardan bak derim
    benimki mini fırından bir boy büyük olduğu halde en küçük boy borcamlar hariç içine sığmıyor borcamlar
    diğeri çoookk daha kullanışlı
    inşallah gönlünüze göre bulursunuz şimdiden güle güle kullanın :)