minik bebeğim kollarımda

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve EU1 tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

aslında doğum yapalı 13 gün oldu ama yeni fırsat buldum.16 aralık sabahı kontrol için gittim günüm bitmişti ama belirti yoktu hafif adet sancıları gibi sancılarım oluyodu kasılmalar çoğalmıştı ama doktor muayene etti 1 cm açıklık var rahim ağzı ters dedi çatı dar ama yinede bekleyelim hastaneye yatıralım dedi rahim ağzını düzeltti ve çok canım yandı akşam 9dan sonra sancılarım arttı 2 dakikaya bir girmeye başladı.buarada biz hastaneye yatmak yerine eve gitmeyi tercih ettik hastaneye gelmek durumunda kaldık sancılar artınca nstye bağladılar benm hissettiğimden daha fazlaydı sancılarım açıklık 2 cm öyle olunca doktor sezeryan dedi sondam takıldı önlüğüm giydirildi ben zangır zangır titriyorum ağlıyorum eşim kardeşimi almaya gitti kimse yok yanımda ameliyata gireceğimi bilmiyoduk sancılarım başlayınca beni hastaneye yatırdı gitti acil ameliyata alınınca kaldım tek.heyecan korku soğuk titreye titreye ve ağlaya ağlaya yattım sedyeye sonra uyandığımda herşey olmuştu bebeğimi sordum hemen çok tatlı dediler acı çektim ama hepsine değer minik alim kollarımda onu çok seviyorum
    16 aralık 21.55de 3.640 gr 50 cm doğdu herkese sağlıklı hayırlı yıllar diliyorum

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 30 Aralık 2008
  3. melek81

melek81 Herşeyin başı sağlık Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Doğuma nasıl girersen öyle çıkarsın diyorlar sende de öyle oldu mu? Tek başına girmek zorunda olmak zor olmuştur. Ama sonunda sağlıcakla bebeğine kavuşmussun. Allah analı babalı büyütsün. İstikbalini geleceğini iyi yazsın..:Saruboceq:

4. 30 Aralık 2008
  5. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    tebrik ederim canım
    analı babalı büyüt bebişini :nazar:

6. 30 Aralık 2008
  7. grafiti

grafiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    allah analı babalı büyütsün canım.bence en güzel mutluluk anne olmak.Allahım herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah..bizim gibi hamilelerede dua etmeyi unutmayın arkadaslar..

8. 30 Aralık 2008
  9. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    tebrikler rabbim analı babalı büyütsün

10. 30 Aralık 2008
  11. LiLiPuT

LiLiPuT İşTe "HAyAT" bu!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sende kavuştun nihayet...
    tebrik ederim canım...

12. 30 Aralık 2008
  13. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Tebrik ederim sağlıkla huzurla büyüsün bebeğin :1hug:

14. 30 Aralık 2008
  15. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    :ecrin_bebek:Rabbim vatana,millete,ailesine hayırlı bir evlat olmayı nasip etsin..
    Allah analı babalı büyütsün,Allah sağlığından eksiklik göstermesin..
    Rabbim tüm isteyen herkeze sağlıklı bebişler versin inşallah(AMİN):Saruboceq:

16. 30 Aralık 2008
  17. EU1

EU1 Guest

yalnız girmek çok kötü bi duyguydu ama uyandığımda herkes başımdaydı neyse oldu bitti en güzeli minik bebeğim inşallah vatana millete annesine babasına hayırlı olur herkesin melekleri

18. 30 Aralık 2008
  19. grafiti

grafiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ay yavrum kız bu senin bebiş mi maşallah koyma kız nazar değecek valla.allahımmmm mis gibide kokuyodur o cennet kokuyodur annesi...