(¯`¸·´¯)Minik Kuşum Ege'me Kardeş Geliyor(¯`·¸´¯)

Konusu 'Dostlarımızın Köşesi' forumundadır ve EU1 tarafından 15 Ocak 2008 başlatılmıştır.

15 Ocak 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kızlar,
    Daha önce minik kuşum Ege'den bahsetmiştim. Şu anda 1 yaşında. Şeniz
    Eşimin işyerinden arkadaşı eşiyle bize geldiğinde Ege'ye bayılmışlar ve yavru muhabbet kuşu almışlar. a.sYalnız ikiside çalıştığı için bakamıyacaklarını düşünüp kuşu vermeye karar vermişler.a.s
    Direkt olarak akıllarına Ege'den dolayı ben gelmişim. :dance:Eşime sormuş arkadaşı "Bahar bakarmı bizim kuşa " diye. Eşimde beni aradı sordu bakarmısın diye. Elbette bakarım dedim. Nasıl mutlu oldum anlatamam. :dance::sm_cool:

Yalnız bir sorunum var. Bizim kuş Ege nasıl davranır yeni gelen kuşa?:uhm:
    Kıskanıp zarar vermeye çalışır mı? Yoksa içinemi kapanır?:uhm:
    Bilgisi olan yada aynı durumu yaşamış olan varsa yardımlarını bekliyorum.
    Sevgiler,
    a.s.

2. 15 Ocak 2008
  3. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba,

Kuşların birbirleri ile anlaşmasını önceden bilmek mümkün değildir. Aynı bizler gibi birbirlerine kanı kaynaya bilir yada birbirlerini hiç sevmeye bilirler. Ozaman tabi kavgalar gagalamalar başlayabilir ve sonuç hüsran. Umarım onlar birbirlerine alışırlar. Ama ilk yanyana geldiklerinde dikkatli gözlemleyina.sBizlere de haber verirsiniza.s.

4. 15 Ocak 2008
  5. xsxxoxhret

xsxxoxhret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ikisinide aynı kafese koyma bence ilk başlarda alışması lazım ayrı yerlerde olsunlarki alışsınlar yoksa ikisini aynı kafese koyarsan kavga ederler ve birbirlerini kıskanırlar tatlım benimde var şuanda 3 aylık
    sevgiyle kal canım:1hug:

6. 15 Ocak 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Çok haklısın canım doğru söylüyorsun. Biraz zaman geçsin bakalım ne olucak. inşallah anlaşırlar. Tabii tabii elbette haber veririm napıyorlar,anlaşıyorlarmı,kavga dövüş ediyorlarmı.
    çok sağol yorumun içina.s.

8. 15 Ocak 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Yeni gelicek olan kuşun ayrı kafesi varmış zaten. Benim korkum benim kuş Ege kıskanç biraz. Beni kıskanıyor eşimden o denli yaklaştırmıyor salınıkken eşimi yanıma nerdeyse.jeyyar
    Allah uzun ömürler versin canım kuşuna bu arada.
    Sevgilerimle,
    a.s.

10. 15 Ocak 2008
  11. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    İşin zor o zaman seni eşinden kıskandığına göreee
    bir müddet bekle bakalım belki kaynaşırlarrr

12. 15 Ocak 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Bütün gün beraberiz ya birde ben onu bebek gibi seviyorum,şımartıyorum onunda etkisi var.:1hug: Eşimi adeta yabancı gibi görüyor. Ne zaman salsam gidip eşimin ya gözünü,ya dudağını gagalıyor, yada saçlarında debeleniyor. a.sEşimde kızıyo bağırıyor ona. :çok üzgünüm:Artıkın içli,hissiyatli midir nedir Ege pek anlaşamıyorlar yani...a.s

Hayırlısıyla eşim bir getirsede yan yana koyucam biraz bakalım napıcaklar???
    :asigim:

14. 16 Ocak 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar kusura bakmayın size karşı mahçup oldum.:çok üzgünüm: Akşam yeni muhabbet kuşu gelmedi. Eşimin arkadaşı kuşu başkasına vermiş. Napalım canları sağolsun.:sm_confused:
    Belki bir iki ay sonra ben yeni bir kuş alırım,böyle bir düşüncem var.
    a.s