Minik meleğimin hikayesi

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve hiram06 tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

14 Nisan 2010
    Konu Sahibi : hiram06
  1. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    22.07.2009
    Herzamanki rutin kontrolüne gittik bebeğimin doktor müjdeyi verdi bir kese daha var şok geçirmiştik biyandanda mutluluk tabi ama kese bozulmuş muhtemelen gelişmez ikinci bebek ayrıca çokta aşağıdaymış tutunamamış ertesi hafta tekrar kontrol birde ne görelim meleğim tüm gücüyle yukarı çıkmış minicik kalbi pıtpıt atıyor doktor şaşırdı kaldı çok güçlü annesi dedi ama kardeşiyle arda 2 hafta var olsun büyür nasılsa...

19 hafta sonra
    bebişlerim büyüdü 19 haftalık bir gece korkunç bir rüya görüyorum hemen kalk diyorlar korkuyla kalktım suyum gelmiş hemen acile gittik üstteki minik meleğimin suyu gelmiş alttaki bebek çok sağlıklı ama biri gidince diğeride alınması gerek sabaha kadar bekliycez dediler dünya başıma yıkıldı
    ertesi sabah
    minik meleğimin ısrarla kalbi atıyor bu halde alamayız dediler 1 hafta hastanede yattık meleğim kardeşi için hayata tutundu eve geldik tam 10 hafta yatağımdan kımıldamadan yattım
    10 hafta sonra 1.1.2010
    birden kanamam başladı bebeklerim 29 haftalık hemen doğuma alındım anestezi olamadığım için canlı canlı kopardılar meleklerimi hemen yoğun bakıma aldılar büyük bebeğimin durumu iyi diğeri solunum cihazına bağlı
    4 gün sonra gece 03.00
    herkes susuyor neden birşey söylemiyorlar anlamıyorum ve öğreniyorumki küçük meleğim görevini tamamlamış kardeşini bana emanet etmiş ve cennete uçmuş babasına küçük bir battaniyeye sarmış vermişler minik gözleri gülümser haldeymiş babası alnından son kez öpmüş ..
    yaşamın durduğu an benim için o andı..
    40 gün sonra diğer kızım küvezden çıktı mezarına gittik bebeğimin küçük mezarına diğerlerinin arasında kaybolmuş kırmızı bir gül bıraktık..

ELAM canım kızım kardeşine çok iyi bakıyorum sen ise heran benimlesin seni çok seviyorum................

2. 14 Nisan 2010
  3. askbocugum

askbocugum gomşumuz oluyoda bizim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Allahım sabırlar versin bebeğinizde hayırlı olsun Allahım bebeğini size bağışlasın küçük meleğiniz ablası için herşeyi yapmış şimdide sizi cennette bekliyor size şefaat edecek

4. 14 Nisan 2010
  5. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    cnm allaha sükür ki deger bebegin senile düsnsene ikisi birden gitseydi cok sükür ki o yasıyor ve seni avutacak bişey var bn 10 ay önce kaybettim 2 aylıktı hala hamile kalamdım teselli aryorum yok hiç birsey mutlu edemiyor beni

6. 14 Nisan 2010
  7. bengisu82

bengisu82 İki Cennet kuşunun annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Allah diğer bebeğine uzun ömür versin. Allah sana bir tanesini bırakmış. Bana o da kalmadı. 3 ay önce doktorumun yanlış değerlendirmesi sonucu erken doğumla bebeklerimi kaybettim.Bebeklerimden biri kendini atınca öbürü de attı. Keşke bir tanesi benimle kalsaydı diyorum hep. Allah diğer meleğine ve sana uzun ömürler versin canım.

8. 17 Nisan 2010
  9. sudemebru

sudemebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ağlıyarak okudum rabbim sabırlar versin benim meleğimde 3 gün solunum cihazına bağlı yaşadı hayırlısı böyleymiş bak biri yannda bunada şükür rabbim inş yavruna sağlıklı hayırlı bi ömür nasip eder

10. 18 Nisan 2010
  11. ruj22

ruj22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    386
    Ödül Puanları:
    163
    sabır arkadşım sabır sana...