Minik şevval senamla evimize bayram geldi

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve nisa77 tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : nisa77
  1. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    sürprizzzzzzzzz kızlarrrr 04.10.2008 cumartesi günü sabah 6 30da suyum geldi apar topar hastaneye gittik.sancılarım sıklaştı o arada herkese dua ettim.ve kendi kendime işte beklediğim an buydu.rabbim bu günü gösterdi çok şükür Allahım olmayanlara da nasip etsin deyip tekrar edip duruyodum.aslında herşey normal giderken dr bebeği tehlikeye atmayalım sezeryana alalım dedi.ben de zaten gelen sancılara daynamadım hemen tamam dedm.genel anesteziyle bebeğime kavuştum saat 11.30 da.uyandığımda ağlıyodum.bebeğim güzelmi sağlıklı mı kime benziyoo.ilk günümüz güzel geçti.2.günümüzde çok korktum bebeğim o minik yavrum birden bire mosmor oldu.bildiğiniz siyah benimde kolumda serum annem kaptığı gibi götürdü oksijen vermişler oksijensiz kalmış o an onu kaybettim sandım.küçük bebeklere oluyomuş ama gel de bana anlat tabi eve bugün geldik.evimize bayram geldi bütün kuşlar şakıyor sanki,bütün kelebekler bizim evimizde rengarenk heryer sankii.senağlamaşuan emmeyi öğreniyoz ama uyandıramıyorum sürekli uyuyo bir göğsümü tutabiliyo beceriksiz kızımm benim yerim ben onu.:nazar:daha çoooookkk anlatmak istiyorum ama sıkmayayım sizi.inşallah sağ salim meleklerinizi kucağınıza alırsınız.alanlara da uzun ömür sağlık sıhhat diliyorum rabbimden...:Saruboceq:

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 7 Ekim 2008
  3. ÇİLEK-79

ÇİLEK-79 Guest

tebrik ederim canım. Allah sağlıklı uzun bir ömür nasip etsin inşallah. :nazar:

4. 7 Ekim 2008
  5. <<tuxgxba>>

<<tuxgxba>> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    oohh ne güzel sende almışın bebişini kucağına.çok sevindim canım allah analı babalı büyütsün.bizide unutmadığın için sağol.darısı başımıza artık...

6. 7 Ekim 2008
  7. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    Allah anali babali saglikla buyutmek nasip etsin insallah...
    darisi bizim basimiza...

8. 7 Ekim 2008
  9. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim çokk sevindim tebrik ederimm..:1hug:çok sıkıntı çektin ama bak sonunda kavuştun meleğine rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin nisacımmm..tekrar tebrik ederimma.s.

10. 7 Ekim 2008
  11. canım tebrik ederim allah anakı babalı büyütsün artık sıra bize geldi bizde sag salim bebişlerimizi kucagımıza alırız inşallah kızlar

12. 7 Ekim 2008
  13. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    :teytey:amandaaa amannn nisacım da anne olmuşşş...
    gözün aydın canım..güle güle büyüt sevvalimizi..
    tebrık edıyorum.
    :nazar::nazar::nazar:

14. 7 Ekim 2008
  15. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    vay be nisacım tebrik ederim ya hiç sıkılırmıyız anlat böyle güzel haberleri okumak biz çook zevk veriyo kızının 2. ismi de çk yakışmş nihayet 2. ismi de buldunuz kaçkilo olduğunu falan yazmamışın meleğin ayrıntı istiyozşekerim
    Allah analı babalı byütmeyi nasip etsin işallah

16. 7 Ekim 2008
  17. MAVXIXGXUXN

MAVXIXGXUXN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    a.s. Hernekadar çok fazla mesaj yazamasamda hamileliğimin başından beri hepinizi takip ediyorum ve siz sevindikçe bende seviniyorum, Allah analı babalı büyütsün, bende ekim sonu annesi olacam Allah nasip ederse, o gün gelecek mi diye düşünüyorum hep, Allah nazarlardan saklasın :nazar: nasıl bir duygu çok merak ediyorum, Allah hepimize hayırlısıyla evlatlarımızı görmeyi nasip etsin. :ecrin_bebek:

18. 7 Ekim 2008
  19. vahide1204

vahide1204 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    870
    Ödül Puanları:
    188
    Allah analı babalı büyütsün.sağlıklı uzun hayırlı ömürler versin allah bebişine.:nazar:hiç sıkılırmıyız.hergün heyecanla açıyorum bugün bizimkilerden hayırlı haberler var mı acaba diye.görüncede nasıl seviniyorum bi bilsen.az kaldı darısı bizim geriye kalanların başına inşallah:CüvCüv: