Minik Siyamlı

Konusu 'Dostlarımızın Köşesi' forumundadır ve epaq tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : epaq
  1. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ...................................

Son düzenleme: 5 Ağustos 2014
  2. 13 Şubat 2009
  3. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Estetiğe hiç ihtiyacı yok,profilden gayet güzel

Ayy,korktum!

Bu pozu ne düşünerek verdi,hiç anlamadım:uhm:

4. 13 Şubat 2009
  5. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Kalliste'nin Spike'ı gibi abuk yatış şekilleri(en normal olanlar bunlar sanırım)

Böyle de poz veriyor makine görmesin yeter ki...

6. 13 Şubat 2009
  7. Kalliste

Kalliste Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
    Canım gerçekten çok benziyorlar ama sanki seninki zayıf kalacakmış gibi görünüyor bilemem ama ilk anda öyle bir ifade var sanki.. Ben oğlumun ufaklık hallerini bilmiyorum hiç fotoğrafı da yok elimizde. Bize geldiğinde 6 aylık ve 9 kilo civarındaydı üstelik diyet mama yiyordu ama çocuklarla yaşam ve mama değişikliği fazla kilolarını atmasına yardımcı oldu şu anda 6 kg civarı epeydir tartılmadık belki değişmiştir..

Seninki kaç aylık? Çok güzel maşallah.. Madem konunuz açılmış sık sık fotoğraf bekleriz...
    Yatış şekilleride bir harika cidden seviyorlar abuk yatmayı... Çok güzel pozlar vermiş daha oyun bebeği belli bizimki oynamaz hiç çok adam sayar kendini çok ciddidir, arada Yırtık yanından geçerken oynamak ister olduğu kanepede ters dönerek patilerini uzatır ama bizim kız biraz oylarken ayılık yapar ve canını acıtır üzerine atlayıp:mymeka: canını yakar.. Bu yüzden yarım kalır hep oyunları..

Adı bir harika, Makbule heedelikafadulden... Seslenince cevap veriyor değil mi? bizimkide mutlaka cevap verir sanki böyle hııı der gibi çıkarır o sesleri... Pisi pisi diye bir seslenme tarzı varmış bizimki bilmez delikafadulden asla kafasını çevirip bakmaz sadece oğluşum ve oğluma gelir koşa koşa...

8. 13 Şubat 2009
  9. seaBahAR

seaBahAR de profundis Editor

Beğenildi:
    8.195
    Ödül Puanları:
    238
    Çok şeker maşallah..
    Bu da kallisimin kedisi gibi çok asil.. Demek ki bu cinsler böyle oluyo.. Canlı değil de heykel gibiler sanki..
    Hani ağır abi havalı..
    Seninki de ağır abla :roflol:

Ama bazı pozlar var ki bittim..
    1. foto: muhteşem renkli gözler.. deniz kedisi
    4. foto: kırmızı örtünün üzerine yan yatması.. O ne sahiden yaaa :nazar:

Kedilerde de durum böyle midir merak ettim.. Bilmediğim bi'konu.. Kallisimin dediği gibi, seninki daha narin.. Köpeklerde, kız köpekler, erkeklere göre her daim daha narin, daha ince kemik yapısına sahipler.. Kedilerde durum aynı mıdır?

Maşallah.. :nazar:

10. 13 Şubat 2009
  11. ASXIXYXIXM BEN

ASXIXYXIXM BEN topiğin ilk annesi.01.07. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK46:çok tatlı mavişim.....sengözlerimebaksanab....

12. 13 Şubat 2009
  13. scallywag

scallywag catmania Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kuzenimdede var siyam...diğer kediler bi yana siyamlar çok özel ve zarif hayvanlar..resmen muhabbet ediyor..bebek sesi çıkarıyor ınga ınga gibi...ve çok emptaik canlılar..bide hayvanda çözemediğim çok güzel bi koku var..çikolata vanilya gibi bişe...

14. 13 Şubat 2009
  15. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

Hanımefendi 17 aylık oldu ama daha büyümeye niyeti yok gibi.Kaldı böyle minicik.Erkek kedilerle farkı belli oluyor kemik yapısı yüzü filan daha narin gözüküyor ama bizimkinde ekstra bir minyonluk var.Bacakları filan çırpı gibi o kadar narin kemikleri.O yüzden de yaş mamayı kestik,kuru mamayı çok titiz ölçülerle veriyoruz.Hemen kilo alıyor çünkü.evde yaş mama da denmiyor.Ne desek anlıyor,gidiyor mutfağa yaş mama bekliyor ağlayarak.Yakında evde ingilizce konuşmamız gerekecek dedik geçen güna.s

Seslenince cevap vermeleri zaten bir alem.Nasıl olabilir anlamıyorum herşeyi üstüne alınıyor cevap veriyor.Resmen tonlamaları var soru miyavlaması var kızgınlık miyavlaması var.Bir de belki ,Spike'da yapıyordur,kapı çalınca hırlıyor.İlk önce karşı komşunun köpeği hırlıyor sandım.Nası duyuyorum ben acaba duvardan sesi filan dedim.Ama sürekli yapınca anladık ki bizim Obama yapıyormuş hırlamayı.Hiç sevmiyor zaten misafiri.Bedeni ince ama ruhu kaba biraz:roflol:

Yeni fotograflarımızı da ekleriz inşallah yakında,makine görünce kendinden geçiyor zaten ruhunda artistlik var,anında yere yatmalar,objektife bakmalar,neler neler...a.s

16. 13 Şubat 2009
  17. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ben kedi sahibi olmadan önce kediye bakıp bu kız,bu erkek diyenler nasıl biliyorlar acaba diye düşünürdüm.Ama gerçekten belli oluyor artık benim gözümde de.Annem erkek kedilere "adam kedi" diyor.Hepimiz profesyonel olduk:roflol:

Asaleti gerçekten harika bu siyamların.İnanılmaz huzurlu ve nolursa olsun kimseye,hiçbirşeye zarar vermiyor.Sıkıştırıyorum bazen öptürmek istemeyince patilerini koyuyor yüzüme ittiriyor ama asla başka birşey yapmıyor müthiş bir maymun gerçekten.(Kuzguna yavrusu ...kaydirigubbakcemile3)

18. 13 Şubat 2009
  19. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Bazen sırf koklamak için alıyorum kucağıma.Gerçekten tarif edilmez bir koku.Bağımlılık yaptı bende:roflol:

Veterineri de mis kokulu evladım diye seviyor Makbule'yi zaten.Benden başka bir tek o vardı kokuyu alan ama sende katıldın aramıza canımkaydirigubbakcemile3