Minik Yağız Egemen'im ve Doğum Hikayem

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve phatosh tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

4 Ekim 2008
    Konu Sahibi : phatosh
  1. phatosh

phatosh minik kahramanım benim!.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle herkese merhaba..doğum hikayemi yazmak ancak bugüne kısmet oldu.malum araya bayram girdi.gelen giden derken biraz zaman geçmiş..size söz verdiğim gibi ayrıntılı bi şekilde hikayemi anlatayımyerimseniben

bildiğiniz gibi 26 Eylül sabahı 7.30 da hastenede olacaktık.sabah büyük bi heyecanla hepbirlikte hastaneye gittik.öncelikle odama yerleştik.ardından epidural olacağım için ve tansiyonumun düşme ihtimaline karşılık bana serum taktılar. o meşhur mavi önlüğü giyip saat 8.32 de ameliyathanenin yolunu tuttuk:a015: içimden sürekli sakin olmam gerektiğini düşündüm o an.ameliyathaneye geldiğimde tüm ekip beni bekliyordu.zaten eşimden dolayı çoğunu tanıyordum.sabah ilk sezaryen ben olduğum için hepsi başımda nöbet tuttu diyebilirim:) daha sonra anestezi doktoru gelip beni ameliyat masasına oturttu.bi kişi önden sıkı sıkı tutarken arkadan belime katateri yerleştirdi.(tam bu esnada gözlerimi kapatıp hepiniz için dua ettim:Saruboceq:) sanırım ilacı da arkasından yolladı dr. sonra önüme perde çekildi..üzerim hazırlandı.dr.um içeri girdiğinde baya bi heyecanlandım..arada bi hemşireler ve personelden tanıdığım çok tatlı bi ablam gelip elimi tutuyolardı.tabi bu aşamalarda eşim de hep yanımdaydı.daha sonra ameliyat başladı..anestezi dr.um acı duyup duymadığımı soruyordu sık sık.benimse mide bulantımdan başka bi problemim yoktu..eşim sağ tarafımda elimi tutuyordu sıkı sıkı.anestezi dr.um solumdaydı.kesme biçme işlemleri çok rahat geçti.o aşamadan sonra eşim bebek çıkıyor sıkı dur dedi.bu anı birazcık hissediyor insan..derin derin nefes alıp dua ettim.ve eşimin ellerini çok sıktığımı hatırlıyorum..ama dayanılmayacak bişey değil kesinlikle.kendimi normal doğum yapıyo gibi hissettim bi an.sonra bi vıyaklama sesi vee:sm_cool: 09:05 te canım oğluşumun dünyaya gelmesi ile herşeyi bi anda unuttum.hayatımda hissetmediğim bi mutluluktu busenağlama...birazda rahim içi temizlenirken bişeyler hissediliyo.o kadar.dikme işlemleri falan toplam yarım saat kadar sürüyo herşey..en güzeli de oğlumu hemen görmem oldu.birde uyanık bi şekilde odama inmem tabikii.annemler,kayınvalideler falan baya bi şaşırdı beni öyle görünce.çünkü güle oynaya geldim diyebilirim.ameliyat sonrası çok rahat geçti.ağrım oldukça belden ağrı kesici yapıldı.15 dk içinde tüm ağrılarım bitiyordu.sabaha kadar koridorda turladım.size tavsiyem sezaryenden sonra bol bol yürümeniz.o zaman daha çabuk toparlanıyorsunuz.aradan 8 gün geçti hafif hafif bi sızlama olsada gayet iyi hissediyorum kendimi.tüm ameliyat anı videoya alındı.seyrederken bile vay be bu görüntüye karşılık az acı çekmişim diyorum.hihoyyytoğluşumda gayet iyi.3.020 gr ve 51 cm doğdu.aynen karnımdaki gibi kızlar.sürekli uyuyor ve emzirmek için bile zar zor uyandırıyoruz.tembel oğluşum beniimmmm..Allah herkese bu güzel duyguyu yaşatsın...bu güne kadar boşa yaşadığımı düşünüyorum

bakın teyzeleri işte minik Yağız Egemenim
    [​IMG][​IMG][/URL

[​IMG][​IMG]

hepinizi sevgiyle kucaklıyor hayırlı doğumlar diliyorumm..

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 4 Ekim 2008
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    ayy canım allah analı babalı büyütsün inşallah...
    darısı bizimde başımıza sizden sonra sıra bizdeee,,,

4. 4 Ekim 2008
  5. sema3455

sema3455 yoğun yorgun uykusuz... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    allah bağışlasın ben hamiş veya anne değiliim ama herkesin doğum hikayelerini okuyup kendimi avutuyorum

allah güzel yazılar yazdırsın oğluşuna ii insanlarla karşılaştırsın sağlıkla mutlulukla büyüdüğünü gör inşallah. allah hayırlı bi evlat eylesin kendine ve bebişine ii bakkkk

arada benim gibi anne olmak için yanıp tutuşanlara dua edersen allah senden razı olsunnn sayenizde biraz da olsa mutlu oluyorummm bu yüzden sizden allah razı olsunnn

6. 4 Ekim 2008
  7. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allahim Allahim cok tatli masaallaahhhhh...Allah anali babali buyutsun,uzun saglikli mutlu basarilarla dolu bir hayati olsun insallah...

8. 4 Ekim 2008
  9. yexsximmerve

yexsximmerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim çok güzel bir doğum hikayesi yağız egemenimizde maşşallah ne tatlı öyle insanın bağrına basıp koklayası geliyor inşallah darısı başımıza allah analı babalı bütsün bebşinle ailece mutluluk dolu yıllar sizin olsun :nazar::nazar:a.s.

10. 4 Ekim 2008
  11. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    darısı başımıza phatoşcum..cok tatlı yağızımız maşallahh.nazar değmesın annesi..:nazar:
    kendıne ve oğluşumuza iyi bak olur mu,,,gecmiş olsun,,Allah acısını gostertmesın evladının..a.s.

12. 4 Ekim 2008
  13. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    photoshum çok tatlı oğluşun maşallahhh:nazar:doğumunda kolay olmuşşş darısı başımıza canımm..a.s.

14. 4 Ekim 2008
  15. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ay canım maşallah allah nazarlardan saklasın çok tatlı allah analı babalı buyumeyı nasıb etsın

16. 4 Ekim 2008
  17. yaxgxmur ankara

yaxgxmur ankara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah bağışlasın güle güle büyütmeyi nasip etsin bebişin çok tatlı canım ya

18. 4 Ekim 2008
  19. yaxgxmur ankara