Mira'm hogeldin

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve Bulcuk tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

7 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Bulcuk
  1. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Sonunda bende hikayemi yazabilicem hep özenirdim diğer hikayeleri okuyup okuyup ağlardım.:sinifsinif:
    Benim evlenmem herkesi şaşırtmıştı çünkü evlilik karşıtı biriydim evleniceğimi duyan arkadaşları yüz defa sormuştur eminmisin burcu diye a.s evet o kadar emindimki verdiğim en doğru karar olduğunu düşünüyodum nitekimde öyle oldu kocama deli gibi aşığım opuyorumnanaktan Allah ayırmasın. Evleneli 3 sene olmuştu bu mutluluğa bi ek mutluluk katma zamanı gelmişti ve karar verdik bebeğimiz olmalıydı buna hazırdık:KK46: 7 ay bekledik kuzumuzu nihayet karnıma konmuştu meleğim o günü asla unutamam acayip büyük sevinç umutla umutsuzluk arasındayken yüzümüzü güldürdü oğlum. 9 ay çok rahat bir hamilelik geçirdim:CüvCüv: buradaki arkadaşlarım sayesinde zamanı hiç anlamadım hepinize çok teşekkür ediyorum canımsınızopuyorumnanaktan. Son ay izine ayrıldım iş yerimden ve evde beklemeye başladım kuzumu işte o dönem sıkıntılı geçti ağrılar arttı her şey yolundaydı Allahtan sadece ben sanıcılı bir son ay geçidim. 9 ekimde gelicekti kuzum normal doğuma uygundu her şey ben sadece günü bekliyodum sancılı olduğum için bir türlü anlıyamıyodum acaba doğuruyomuyum deyip duruyodum hergün 28 eylülde nişanım geldi :1shok: doktora gitmedim 30 eylülde yine geldi nişanım :1shok: ve doktora gittik doktor 3 cm açılmam olduğunu sancılarımın başladığını söyledi yarın akşam yada öbür akşam gelir demiştidelikafadulden heyecan yaptım tahmin etmiştim zaten ama doktordan duyunca baya bi heyecanlandım artık oğlum yola çıkmıştıalkisalkisalkis eşimle birlikte doktordan çıkınca alışveriş merkezine gittik bi kaç saat orda yürüdük yemek yedik ama yürürken bile sancı çekiyodum eve geldik kayınvalidem geldi gece yaprak dökümünü izledikkaydirigubbakcemile3 gece saat 2 de sancılarım sıklaştı 4 bucuğa kadar evde sancı çektim artık 3 dk da bir sancı geliyodu ve aldık çantalarımızı doğru hastaneye :eek:arabadan indik ben artık dayanılmaz sancı çekmeye başladım yürüyemiyodum hemşireler koştu beni görünce tekerlekli sandalye ile nöbetçi doktorun yanına götürdüler doktor muayne etti ve açılmam 5 cm di artık çok az kalmıştı zemuszemus odama çıkardılar ben artık inliyodum o kadar sessiz ben hastaneyi ayağa kaldırdım bağırmaktan epidural istedim anesteziciyi bekledik bi süre epidural yapılınca rahatladım herkese mesaj yolladım doğuruyorum diye resimlerimi çekildim doktorum u sırada suyumu patlattı hissetmedim tabi mutluydum takiii epiduralin etkisi geçene kadar sancılar aynı şiddetle tekrar başladı:1shok: ben ikinci dozu verin diye yırtınıyodum ama açılmam 9 cm olduğu için vermediler aksine birde suni sancı verildi ıkınma hissim gelsin diyeakannehir. Bu arada lavman korkulcak bişey değilmiş hemşireler yaptı biraz bekle öyle tuvaletini yap dediler ama ben anında yaptım lavman olduğu gibi işe yaramadan geri çıktı birde istifra ettim üstüne.kaydirigubbakcemile3
    ameliyathaneye çıkma vakti gelmişti çok korkuyodum annemler ağlıyodu bende ağladım ama sancıdan eşim asansörün kapısında öptü ama yüzüne bakamadım yoksa koyvercektim çok fena.mafoldumben O meşhur koltuğa yattım ıkınma faslı başladı ıkın ıkın canım çıktı çok zorlu bi ıkınma süreci geçirdim yarım saatlik ıkınma sonucu oğlum çıktı ağlamaya başladı :KK46: bi yandan ben dikiliyorum bi yandan oğlum temizleniyo oğlumu koklattılar mis gibi bişey sarı sarı bi oğlan yanımdan ayırmasınlar istedim o andaopuyorumnanaktan aklım ondaydı onu bakıma benide odama götürdüler odama dönüşüm daha duyguluydu benim için heyecanla bekleyen sevdiklerimi görmek rahatlattı onlarda beni görünce rahatladılar.
    1 ekim saat sabah 9da oğlum dünyaya gözlerini açtı alkisalkisalkis şimdi miracım 6 günlük Allah bizi hiç ayırmasın artık tüm dualarım onun için.:Saruboceq::Saruboceq:
    doğum yapıcakların Allah yardımcısı olsun zor ama sonucu çok güzel
    :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 7 Ekim 2009
  3. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    [/CO canım duygularını çok içten paylaşmışsın.bu aralar bebek düşünen biri olarak gözüm korktu :1shok: açıkcası..Allah analı babalı büyütsün.doğrusu doğumun sıkıntılı olmuş ama bir hayli mutlusundur şimdi.bu arada bebeğin terazi burcu.biraz ağlamaları dengesiz saatlerde olabilir.Rabbim bizlere ve tüm dileğen kişilere versin.bebeşin resimlerinide ilerde eklemeyi unutma.ve yastığının altına :nazar: olmaması için okunmuş çörek otu koy.nazar değmesin oğluşuna....darısı başımıza...aminnnnnn:1hug:LOR]

4. 7 Ekim 2009
  5. RuzgarDeniz

RuzgarDeniz Can suyum hayat ışığımsın Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Burcucum çok duygulandırdın beni, senin hamile kaldığının haberini aldığımız günü hatırlıyorum da nasıl bir heyecan ve bekleyişti o :) Bak zaman nasıl hızlı geçti ve artık Miraç paşamız kucağında çok şükür :) Allah analı babalı büyütsün birtanem. Şansı bahtı hep açık olsun, vatanına, milletine, anasına babasına hayırlı bir evlat olsun inşallah :) seni ve Miraç'ı çok seviyoruz :)

6. 7 Ekim 2009
  7. AGNES

AGNES oğlum kollarımda :)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım cok gecmıs olsun ....cok guzel duygular yasamıssın bunlarıda bızımle paylastıgın ıcın cok tsk ederım ....anlatıs seklıne bayıldım...:roflol::roflol:emınım mıracımız cok seker bı bebektır annesı gıbı...burcucum allah bızlerede nasıp etsın ve tum ısteyenlere....allah analı babalı buyutsun mıracımızı hayırlı evlat olmasını nasıp etsın mevlam tum kotuluklerden korusun....amin...senı ve mıracımızı cooooookkkk sevıyoruz..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

8. 7 Ekim 2009
  9. sunways

sunways Allah var gam yok...! Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canımm allah analı babalı buyutsun kuzucugunu
    darısı bıze artık

10. 7 Ekim 2009
  11. nur_84

nur_84 meleğim geldi Pro Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    canım burcum Allahıma kürler olsun oğluşumuz sağ salim dünyaya geldi...
    Allaım seni oğluşundan hiç ayırmasın inş...

12. 7 Ekim 2009
  13. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    hayırtlıolsun cnm benim okurken agladım ya maşallah miraca allah analı babalı büyütsün kuşum oglunu kokla kokusu ömre bedel yavrularımızxın kib balım muckkkk

14. 7 Ekim 2009
  15. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    offf her dogum hıkayesınde ağlıyorum resmen

bana ne oluuyorsa ya .:gitme:..güle güle büyüt cnım :)

16. 7 Ekim 2009
  17. AYKIZZ

AYKIZZ REYHAN / ECEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah anali babali büyütsün oglusunu:nazar:

18. 7 Ekim 2009
  19. TatLiGaci