(¯`¸·´¯)Misafirime Bakın(¯`·¸´¯)

Konusu 'Dostlarımızın Köşesi' forumundadır ve minikiz tarafından 12 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : minikiz
  1. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    [​IMG] bu küçük kara prensesin annesine araba çarpmış kızlarsenağlama kızımın ısrarına dayanamadım misafir ettim bakalım durum ne olacak.yıkadık doyurduk kızımın bebeklik havlusuna sarılıp yattı 1;ben şimdiye kadar bu kadar pireyi bir arada görmedim 2;evde ağlayan bebiş sesini unutmuşum ve 3;Allah hiçbir canlıyı anne babasından vakitsiz ayırmasın

2. 12 Temmuz 2008
  3. haydeç

haydeç Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim.kıyamam ben ona .ne kadar tatlı.misafirmi yoksa kalıcımı arkadaşım .merak ettim.sizin gbi bir ailesi olması eminim onu çok mutlu eder.ayrıca kızın sanırım hem çok merhametli hemde bir hayvansever sanırım.sizi öyle bir evlat yetiştirdiğiniz için tebrik ederim sevgilera.s.

4. 12 Temmuz 2008
  5. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Ayyy yavrum yaa veterinere götürdünüz mü ? Hem mama hem pireler için damla ihtiyacınızı karşılardınız hemen . Çok küçük, sokakta kalırsa ölür :çok üzgünüm: , bakamayacaksanız hemen sahiplendirin yavruyken daha çok şansınız var. Bakabilecek durumdaysanız hiç bırakmayın bence kızınız çok iyi bir dost kazanmış olur. Kızınızı öpün benim yerime, ben de öyle bir çocuk istiyorum :)Merhametli hayvanları seven bir çocuk harika .

6. 12 Temmuz 2008
  7. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Böyle misafire can kurban, cok tatli masallah.

8. 12 Temmuz 2008
  9. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    kızımla ilgili yorumlara sağolun.evet tam bir sevgi kelebeği.allah herkese gönlüne göre versin.pireleri hallettik.güzelce yıkandı ve ilaçlandı.o kadar rahatlamışki temizlenirken uyudu zavallı.mama konusunu düşünürken bizim kızın patatesli bezelyesine saldırdı.maşallah o küçük haliyle aç kalmamanın yolunu buldu.yarında parazit ilaçlarını halledeceğiz.0 numara terier miş.biraz kendine gelsin talipleri arasından birini seçeceğiz.bende kalsın isterdim ama zaten bir köpeğimiz var.nasıl olur bilmiyorum.şimdilik misafiri rahat ettirelim yeter.

10. 13 Temmuz 2008
  11. Gozzy

Gozzy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    oyy keske bize gelen misafirlerinde hepsi boyle olsa.

12. 13 Temmuz 2008
  13. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba ,

Çok büyük bir sevap edip o yavruyu almışsınız ama lütfen bırakmayın hele ki anne sıcaklığına ihtiyacı varken size alışıp tekrar sokağa dönerse yaşayamaz.

ayrıca pireden korkmayın evde tüylü bir hayvan varken pire size bulaşmaz.

Veterinere götürün enseden damla yapılsın pirelerin 24 saat içinde ölülerini göreceksiniz. Ben Badem'i aldığım da pireli idi damlayla hepsi geçti ne eve bulaştı ne bize bu konuda canınızı hiç sıkmayın ve lütfen o yavruyu asla bıramayın. 2 kedim olmasa ben alırdım ama lütfen bırakmayın bir iyilik ettiniz devamı gelsin lütfen.

14. 18 Temmuz 2008
  15. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

ayyy yaa kıyamammm:çok üzgünüm:

çok tatlı...of köpeklere dayanamıyorum hiç...canım yaaa annesi ölmüş..senağlama

keşke bırakmasanız....o şimdi terk edilmiş gibi hisseder kendini..alışmıştır size....:çok üzgünüm:

16. 19 Temmuz 2008
  17. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    evet maalesef ölmüş.bu arada köpek piresinin insana gelmediğini tecrübeyle öğrendim.ufaklığın keyfi yerinde şimdilik.öyle tatlı ki:1hug:hele yemekten sonra yuvarlana yuvarlana bir gidişi var ölürsünüz gülmekten.biraz daha kendine gelince kardeşim alacak.güzel bir yer de bulduk yani

18. 19 Temmuz 2008
  19. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    merak etme arkadaşım kardeşim bakacak ama asla sokağa bırakmazdım zaten.hem cins bir köpek sokakta kalmaz o yaramaz.damla konusunda isim verebilir misin bana?gerçi temizlendi ama yine de tedbir olsun.bize geçmiyor ama yazık kanını emmesinler hayvanın.