Misafirlie gittiiniz yerde nelere sinir olursunuz :))

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve rehnuma14 tarafından 1 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1 Ekim 2009
    Konu Sahibi : rehnuma14
  1. rehnuma14

rehnuma14 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evinize gelen misafirlerin nesine sinir olursnuz die konu açıldı bu da kesin açılacaktı ben açayım dedim :))
    kendimden başlayayım;eğer bir yere gittiysem ki mutlaka haber vererek giderim habersiz asla gitmem ve sık sık miafirliğe gidip insanları bıktırmam ki gittiğimi varsayalım a.s ev sahibi hanım kapıda karşılamazsa kendimi kötü hissediyorum sanki istenmiormus gibi (evin erkeği karşılayabilir ama aynı şey değil).sonra haber verildiği halde yemekse yemek çaysa çay farketmez gecenin ilerleyen saatlerinde ikramın yapılması,gittiğim evin aşırı dağınık ve pis olması,ev sahibinin misafirle ilgilenmemesi,yine ev sahibi karı kocanın kavga etmesi,ufak tefek tartışmalar olabilir ama tartışma kavgaya dönüşmemeli.
    ve uzun süre yanlız bırakılmak en sinir olduğum şeyler.hadi siz buyurun bakalım:lepi:

2. 2 Ekim 2009
  3. hunter7

hunter7 bana düşen,hep sabır... Pro Üye

Beğenildi:
    4.440
    Ödül Puanları:
    238
    ev sahiplerinin benim yanımda kavga etmeleri veya birbirlerine surat asmaları
    çocuklar oynarken kırılan veya dökülen birşey için kendi çocuğunu dövmesi veya azarlaması(aslında dövmek istediği benim çocuğum)
    evin hanımının yemekten sonra uzun bir süre ortadan kaybolması(mutfağı temizleme bahanesi ile)
    yardım teklifimi kabul etmeyip,içeri gitmem için ısrar etmesi
    sana geldiği zaman çok rahat yayılan bir insanın kendi evinde seni diken üstünde oturtması..

4. 2 Ekim 2009
  5. Elis

Elis Guest

sizlerin yazdiklarina katiliyorum ve bende eklemeler yapmak isterim,,
    politikadan nefret eden biri olarak,gittigim yerde politika konusmaya hatta televizyonu acip politika seyretmeye,,sinir olurum,,,daha aklima gelirse yazarim,,,,,

6. 2 Ekim 2009
  7. Esra6161

Esra6161 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    gittigim yerde yeterli terk\lik bulunmamasi en KIL oldugum sey

8. 2 Ekim 2009
  9. cokmasum

cokmasum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    ben çok misafirliğe gitmem genelde anneme kayınvalideme giderim
    kayınvalidemlerde herkes:1shok:açar ağzını tv izler sinir olurum sanki kimse yokmuş
    gibi birde oğluma bağrırlar gürültü etme tv izliyoz diye

10. 2 Ekim 2009
  11. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evinde kuralları olupta,sana geldiği zaman dünya umurunda olmayan insanları haz etmem bende.:eek:lmaz:
    Ya heryerde rahat ol,yada heryerde disiplinli
    Sizde yiyelim içelim,bizde gülelim eğlenelime döndümü iş enayi gibi hissediyor kendini insan.

12. 2 Ekim 2009
  13. bebisim52

bebisim52 Tüm varlığım kızımmm... Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    fazla misafirliğe gitmem aile içi yani eltime görümceme giderim gittiğim yere mutlaka terliklerimi götürürüm ama bizim evde yokmu diyolar sinir oluyorum.

birde kimsenin tuvaletine girmem ama çok mecbur kalıp girersemde kokuyosa midem bulanır.
    evin pis olmasına ve şöyle bir inceledikten sonra ağ yapmış toz görürsem sinir olurum.
    mutfağında ocaklı fırınların filan 2 tane demir oluyo ya yağ içinde olanlara tencerelerini tellemeyip yağlı lekeler olunca yemek yemem hayatta

maalesef eltimde hepsi var midem kalkıyo sinir oluyorumeve gelene kadar tuvalet tutmaktan çatlıyorum artık
    o yüzden atık pek gitmiyorum.

14. 2 Ekim 2009
  15. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    bende habersiz gitmeyi sevmem. hazırlık yapsın diye haber vermem ama yinede çayın yanına bir çubuk kraker dahi olsa bişey verilmesi evsahibinin misafire saygısıdır. birde bazen arkadaşlar çağırır akşam çayına yada beş çayına madem çağırıyorsun adam gibi hazırlık yap dimi bütün gece 2 poğaca ile midem kazınır durur beni doyumak zordur :)
    onun dışında gittiğim evi kolaçan ediyim temizmi falan diye hiç sevmem bana yapılmasını da sevmem.

16. 2 Ekim 2009
  17. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben küfürlü konusmalarını da sevmıyorum tamam rahatlar anladık ama mısafır varsa salak bıle denmemelı yahu. bı haddı yerı var her seyın

18. 2 Ekim 2009
  19. çikolatagelin

çikolatagelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende pek tuvalete giremem hele yani adet mıdır ne tuvaletlere çop kutusu konuluyoya ayy nasıl midem bulanıyo ya eğer yemekte kıl cıkarsa fena olurum:bbo: