misafirliğe gittiğinizde ev sahibinin hangi haraketi sizi rahatsız eder

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve vivet tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : vivet
  1. vivet

vivet Guest

kızlar az önce bi topik gördüm.evinize gelen misafirlerin nesi sizi rahatsız eder diye..birde tam tersi var siz misafirliğe gittiğinizde ev sahibinin hangi haraketleri sizi rahatsız ediyor.ben mesela çok özel soru soran ev sahiplerini sevmem.asık suratlu olanı sevmem..yeni aldığı eşyaları gerine gerine gösterenleri hiç sevmem..

2. 23 Mart 2010
  3. BolSekerli

BolSekerli ((B&M)) Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    Televizyonu izlemesi hatta bazıları var ki son ses izliyorlar...

:eek:lmaz::eek:lmaz:

4. 23 Mart 2010
  5. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    misafirini (yani beni) kapıda karşılamaması
    uyuz oluyorum buna ya zille basiyorsun kapı açılıyor ama kapıda kimse yok
    ev sahibinin eşiylen tartışmasına
    telefon çaldığında gereksiz sohbetlere dalıp misafirini unutana

şimdilik aklıma gelen bunlar

6. 24 Mart 2010
  7. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    suratı asık ev sahıbınden oturup saatlerce sorunlarını anlatanlardan dedıkodu yapanlardan yanımda argo konusulmasından mısafır varken tmızlık yapanlara sinir olurum gercı hos bır dahada kapısını acmam zaten

8. 24 Mart 2010
  9. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    benim eltim cok ilginc biridir...belki de yabanci uyruklu oldugundan dolayi boyle bilemiyorum...
    evine gidersiniz, genelde kapilari acik olur, cani isterse oturdugu yerden ayaga kalkar oper hos geldiniz der cani istemezse kalkmaz...sonra odama cikiyorum birazdan gelecegim der beklersiniz beklersiniz gelmez...yani uyumustur(bunu o kadar cok yapar ki alistim artik :hulya:) ama bir dahaki gorusmenizde konusurken gecen sefer uyuyakalmisim kusura bakma honey cok yorgundum sanirim cart curt siralar...
    iste boyle bir ev sahibi felaket oluyor...nefret ediyorum...cok saygisizca...

bir de esimin is arkadasinin esi var...evine gittigimde kadin mutkaftan cikmiyor...2 tane kucuk bebegi var...ben oyle icerde otururum bebeklerle oynarim, o bulasigini yikar sagi solu toplar islerini halleder...sonra islerini bitirince yapmacik bir sekilde ''kusura bakma seni yalniz biraktim sen yabanci degilsin ondan'' der...
    cay demler...cayin yanina biskuvi falan koyacaksa ya da meyve falan getirecekse mutfaktan bana seslenir bana yaptirir...ki o evime geldiginde ben asla ona bir is yaptirmiyorum...yani is yaparim sorun degil de ozellikle beni cagirmasi sinirime dokunuyor 2 biskuvi icin beni ne cagiriyorsun yanina koy getir iste...bi de hic konusmaz...oyle birbirimize bakisiriz karsilikli...cok sikici...o yuzden onlarin evine gitmeyi sadece bebekleri cok sevdigim ve bebeklerle oynamak istedigim icin gidiyorum...yoksa isim olmaz cunku boyle ev sahipligi yapmasindan hoslanmiyorum...baskalari gelince deli divane olur cok ozenir ama biz biraz samimiyiz diye ben evine gidince hic ilgilenmez...

10. 24 Mart 2010
  11. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    ben varken bulaşık yıkaması

12. 24 Mart 2010
  13. eylulvebaris

eylulvebaris üç melek annesi ... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    çok titiz ev sahiplerinin evinde çok fazla rahattsız oluyorum özelliklede çocuklarla gittiğimde sürekli onları takip etmelerine sinir oluyorum akannehir çağırma ozaman be kardeşimalsanaalsanasmile

14. 25 Mart 2010
  15. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    valla bende titiz bir ev sahibesiyim o yuzden bende dkkat ederim evine gittiğim kişinin hiçbireyine zarar vermek istemem
    ama ben en çok açık olsun cayım dediğim halde kaplara cay getirenlere sinir oluyorum

16. 25 Mart 2010
  17. dlkkcr

dlkkcr Yorgunummmm Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eşimin arkadaşı davet etti 2 gün önce,neyse gittik adamın eşi 1 saat sonra uykum geldi deyip esnemeye başladı.Çok utandım,sanki zorla oturuyormuş gibi hissettim kendimi mafoldumben böyle ev sahiplerine sinir oluyorum alsanaalsanasmile

18. 25 Mart 2010
  19. dlkkcr

dlkkcr Yorgunummmm Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    birde misafirleriyle ilgilenmeyip televizyona dalan yada mutfaktan çıkmayan ev sahipleride rahatsız ediyor beni....