Misler Gibi Kokmaliyim,ama...

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve yenidengxuxl tarafından 20 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : yenidengxuxl
  1. yenidengxuxl

yenidengxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Tenim Kötü Kokmaz Ama,bazi Bayanlari Kiskaniyorum Dogrusu,şöyle Bir Yanindan Geçtiğimde Ya Da Yanimdan Geçtiğinde Mis Kokan,sanki Yeni Duştan çikmiş Gibi,parfüm ,şampuan Kokusu Estiren Bayanlra Imreniyorum,sanki Benim Vucudumda Kokular Hemen Uçuyor Ve Hiç Kalmiyor,o Kadar çok Marka Denedim Ki Olmuyor,olmuyor,ne önerirsiniz Bayanlar,örnegin Sabah Evden çikarken Ne Tür Koku,kolanya Ya Da Krem Sürersiniz,sizden Yanit Bekliiyorum Lütfen

2. 20 Ağustos 2007
  3. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    aldığın parfümü set olarak al. banyaodan sonra vücut kremini sür çıkarkende parfümü saçına bileklerine falan sık. ayrıca senin üzerinde olduğu için burnun alışır kokuya hissetmezsin. orjinal ürün kullanmazsanda koku hemen uçar gider

4. 20 Ağustos 2007
  5. Pamuk

Pamuk Guest

saçına sür konusuna katılmıyorum. saçlar için çok zararlı hele ki şu güneşin en yakıcı günlerinde daha da zararlı

eğerki aldığın kokular tenine yakışıyorsa zaten sen almazsın o buram buram kokuyo... ben bi dönem avon un lyrical adlı parfümünü kullanıyordum, ben hiç koku almıyodum ama komşularım kapıyı açtığın an buram buram parfümünün kokusu geliyo ne güzel filan diyolardı...sengözlerimebaksanab

6. 21 Ağustos 2007
  7. yenidengxuxl

yenidengxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    yok mu başka fikir veren arkadaşlar ya

8. 21 Ağustos 2007
  9. RoyalRojana

RoyalRojana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Esmer tenlilerde parfüm kokuları beyaz tenlilere oranla daha uzun süre kalıcılığını koruyor.
    Test edildi onaylandı :))
    Ben orflime'nin TO GETHER isimli parfümünü kullanıyorum.Beyaz tenli olmama rağmen çok kalıcı bir parfüm.
    2 FIS gün boyu yeter :)

10. 21 Ağustos 2007
  11. yilmaaz5285

yilmaaz5285 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    ayyy valamıı 2 fıs tümm günn gidiyoo valla ben de güzel bi marka kullanıyorum zatenn öle markasız ürünler almam parfümü hep yanımda olur allahbiliri günde 12 fıs yaparım konusunun uçtugunu zannetidiyorumm alamadıkçaa sıkıyorumm bende ama bu aralar farklıı parfümm denemek istiyodum bide bu parfümümü denesemi acebayerimseniben

12. 22 Ağustos 2007
  13. RoyalRojana

RoyalRojana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    güldenn denemeni öneririm canım,çekici kokusunun yanında çok sempatik bir şişesi var parfümün :KK70:
    sabahın erken saatlerinde işe giderken yolda,servisde vs..erkekleri peşimden koşturtacak kadar tahrik ediom bu parfümle,iş yerine varınca tam bi kaos :))) hihohah
    al al nasipleri açma özelliği var :))

perfume love bunu beğendi.
  14. 22 Ağustos 2007
  15. celibon

celibon Guest

eğer kaliteli bir parfüm kullanıyorsan kokusu uçmuyordur. burnun alışıyordur. insan vücudunda en çabuk yorulan epitel burundadır. dolayısıyla sen parfümü sıktıntan yarım saat sonra kokuyu artık duymaz olursun. fakat koku uçmaz. bence üzülme. sende o şekilde mis gibi kokuyorsundur. birde başka kokuları karıştırma. yani duş jelin, kremin, parfümün, deodarantın, ter önleyicin aynı koksun. sen gene sürekli o kokuyla gezdiğin için hissetmezsin ama kesinlikle güzel kokarsın.yerimseniben

16. 25 Ağustos 2007
  17. ESRANIL

ESRANIL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben de avon'un surreal ini kullanıyorum cok da seviyorum ama benimki de sanki ucup gidiyo gibi.o kadar da sıkıorum ama yine kokmuo yine kokmuo cıldırcam o kadar para verdim ama noluo bu parfüme anlamıorum.sıkıp dısarı cıkıorm hiç parfm kokusu yok olsa arkadaslar söler hemn parfmn ne güsel kokuo die ama kimse sölemeio :KK43: :KK43: yardım edin bana da ...

18. 25 Ağustos 2007
  19. dotasardita

dotasardita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Surreal uçuyor çünkü ben şişesi güzel diye aldım ama uçtu. Hemen de bitti zaten neden kokmuyorum diye sıktım sıktım. Bir de kremi + roll on'u falan alma çünkü kokmuyorlar... :çok üzgünüm: