MIYOM amalıyatından ne kadar sonra ıyılestınız

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve muhte tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

9 Eylül 2010
    Konu Sahibi : muhte
  1. muhte

muhte Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar ben 1 yada 2ay içerısınde mıyom amalıyatı olacam açık amalıyat acaba kaçgunde ıyıleştınız ve normal yasama dondunuz ben izmirde yalnızım kmsem yok aıleden bırılerı gelecek ama en fazla bır hafta bana bakarlar ya sonrası çok zorlanırmıyım lutfen cvp verırsenız sevınırım herkese ıyı bayrmlar

2. 9 Eylül 2010
  3. muhte

muhte Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kımse yok galıba nette

4. 9 Eylül 2010
  5. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    yakin arkadasim oldu uc dort gune toparlandi hatta bir ay sonra tup bebek denediler. bebisini bekliyor buyutuyor Masallah.

6. 9 Eylül 2010
  7. muhte

muhte Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cvp yazdıgın ıçın çok teşekkurler arkadaşınız açık amalıyatmı olmuştu acaba ben açık olacam ama çok korkuyorum hep bu ay deyıp ertelıyorum rabbım yardımcımız olsun:Saruboceq:

8. 9 Eylül 2010
  9. damraaa

damraaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşım bende miyom ameliyatı olacam ve senin gibi korkuyom inşallah hayırlısıyla atlatırız guclubacismile

10. 9 Eylül 2010
  11. muhte

muhte Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım benım allahım kolaylıklar versın açıkmı olcan benım mıyom 4.5cm rahımın ıçıne dogru buyuormuş yer ıtıbarıyle laparoskopı olamıyormuş açık amalıyata karar verıldı 2.tüp öncesı bılmıyorum çok zor bır amalıyattmı

12. 9 Eylül 2010
  13. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım korkmana gerek yok, zor bir ameliyat değil, ben spinal anesteziyle 30-40 dakikada olmuştum o ameliyatı. Tamamen iyileşmek iki haftayı buluyor. Doktorun kim hangi hastanede olacaksın?

14. 9 Eylül 2010
  15. muhte

muhte Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ozel hastanede olcam bır gece yatacakmışım doktorum özel ege tüp bebek merkezınden erdal aktan pekı çok agrı sancı oluyormu bıraz bılgı verırsen sevınırım ben genel anastezi alcam

16. 10 Eylül 2010
  17. kotyo

kotyo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Merhaba ıyı bayramlar konuyu gorunce yazmak ıstedım bende 2009 aralık ayında mıyom amelıyatı oldum. Acık amelıyatı Ist. Capa da oldum eve dondukten ıkı hafata sonra ayaga kalktım fakat kendımı zorlamamaj ıcın ıstırahat ettım devamlı uc ay sonra tekrar mıyom amelıyatı oldum o hıstereskopı ıle oldum ılk amelyatımda rahımın dısında ıdı mıyom ıkıncısınde ıs rahım ıcı ıdı hıstereskopı amelıyanında aynı gun tabucu oldum ve yolculuk bıle yaptım ıkı ay sonrada tup bebege basladık malesef sonuc negatıf oldu. Tekrar hısteroskopı oldum Agustos sonunda ve mıyom aldırdım allah kısmet ederse ekım kasım gıbı tekrar tup bebege devam dorurulmuslarla devam edecegım. Hıc korkma bende korkmustum ama bır suru asamlardan sonra yoluma devam edoyorum. Bıraz uzun oldu galıba.........

18. 10 Eylül 2010
  19. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    yanilmiyorsam laproskopi oldu. gonlunu ferah tut arkadasim, Allah yardimcin olsun. dusunki acik kalp ameliyati olup bacagi boydan boya dikis atilan kisiler bile bir ayda iyilesmis oluyor. tamam demesi belki kolay bize ama kendini uzersen her sey gozunde buyur. her seyden once morel lazim ki cabuk toparlayasin.