miyomektami ameliyatı

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve asel35 tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : asel35
  1. asel35

asel35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    a.s.arkadaşlar rahmimde 2 büyük digerleri küçük myomlar oldugunu ögrendim hatta dr.rahmin patetes torbası gibi deyim kullanmıştı,rahmmin alınması gerktigini söledi yaşda 35 oldugu için.e ben çocuk istiyorum çok üzüldüm ve 9 eylüle inferilitede iyi bi doç.e gittim hemen ameliyat dedi Allaha sıgınarak ameliyat oldum ve 5 saat süren ameliyatla Allahın izniyle rahim kurtuldu.küçük 2 myom kalmış dr.rahmi daha fazla kazıyamam zaralı olurdu dedi.onlar sorun olmadan inşaallah bebişim olur ameliyat zor dgl ilkgün malum zor 3.günde taburcu oldum.biseneye yakın oldu ama çocugum olmadı fsh yüksek çıktı hayıt tohumu içtim şimdi sultan macunu kullanıyorum,şuan relin 3 günüm yarın hormon tahlili yaptıracagım,bakalım ne durumda?yaş sınırım oldugu için daha fazla oyalanmadan tüpbebege baş vurmam gerek inşaallah gerekmeden hamile kalırım tüm isteyenlere rabbim nasip eylesin hayrlı ve saglıklı evlatlarrrr amin..