miyomları olupta tüp bebek deneyenler

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Melon tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Melon
  1. Melon

Melon (:ʞoʎ ışıq uǝpıƃ sɹǝ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    miyomları olupta tüp bebek deneyenler nelerle karşılaştınız sonuçları paylaşırsanız sevinirim

2. 14 Ocak 2010
  3. mner

mner Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba tedaviye başlarken 1 tane küçük myomum olduğu saptandı ve tedavi sırasında alınan hormonlardan bayaa büyüdü ancak gebeliğe engel değil demişti drum. buna rağmen hamile kalabildim maalesef 8. hftda kanamalarım başladı ve 11. hftda düşük yaptım. ne derece etkisi oldu bilemiyorum gebelikte ve tedavi sırasında 2 katı kadar büyüyorlar ve rahimde bulunduğu yere göre zararsız olabildiği gibi , düşüğe de sebep olabiliyorlarmış.

4. 15 Ocak 2010
  5. Melon

Melon (:ʞoʎ ışıq uǝpıƃ sɹǝ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    peki şimdi aldırdınızmı duruyormu

6. 15 Ocak 2010
  7. mavielle

mavielle MİNİK DUTUM BENİMLE Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    hayatım bende ikinci denememde küçük zararsız olduğu sölenen bir miyonla tedavime devam edildi ve 10. haftalıkken ikiz bebeklerimi aniden kanamam başlamasıyla kaybettim.benim fikrimi sorarsan tatlım miyomun varken transferini yaptırma miyom adet kanamasıyla genelde gidermiş tedaviyi bir ay ertelemek daha iyi ben çok pişmanım keşke itiraz etseydim ama herşey allahtan yapılacak bişey yok.

8. 18 Ocak 2010
  9. mner

mner Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hyr cnm doktor alınmasına gerek olmadığını söyledi hatta bazen operasyon sırasında yumurtalıklara zarar bile verilebildiğini ve bu riski göze almayacağını söyledi . bilmiyorum artık...