Mız mız oğlum yemek seçiyor

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve sibel24 tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : sibel24
  1. sibel24

sibel24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    6 Yaşında bir oğlum var dogdu doğalı yemek problemi yaşıyorum çocuga yemek yiycez oğlum dedim mi ağlamaya başlıyo delircem artık o kadar yoruyoki onu sürekli yemek konusunda ikna etme çabalarım artık sinirimden oturup ağlıyorum
    bi çok kez doktora sordum üstüne düşme bırak aç kalsın illaki kendi ister diyolar ama yok çocugu 3 gün aç bırak yemek istemez üstelik yediği şeyler o kadar sınırlıki çok seçiyo 6 yaşında fakat tadını bilmediği çok şey var meyvada yemiyo elma hariç şimdi anaokuluna başladığı için sabah kahvaltısı ve öğle yemeklerini okulda yiyo öğretmenide çok zorlandığını söylüyo çünkü yemek seçiyo sağlıklı beslenmediği içinse sürekli hastalanıyo
    6 yaşında ve daha 18 kg uuuufff ya yemek problemi olan çocuklar çok zor bu konuda bana tavsiyesi olan arkadaşlar varmı siz ne gibi yöntemler deniyosunuz

2. 29 Aralık 2008
  3. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    benim kızımda oyle yemek yemek onun için bir işkence kızıma yemek yedırmektense butun evi temizlemeyı tercıh ederım cok zor kabus ustune dusme dıyorlar dedıgınız gıbı 3gun yemek yemese karnım acıktı demez 3,5yasında 12kılo okula yazdırdım ama ılk haftası yatak dosek yatıyor kafasını kaldırmıyor hastalıktan:çok üzgünüm:

4. 31 Aralık 2008
  5. sibel24

sibel24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım işte sağlıklı beslenmedikleri için vücüt dirençleri en ufak bir hastalıkta pes ediyo. gerçekten iştahsız bir çocuk çok zor neyse allah başka rahatsızlık vermesin işallah
    sevgiler

6. 1 Ocak 2009
  7. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    napalım vitaminler ile destek yapıyoruz

8. 26 Ocak 2009
  9. EU2

EU2 Guest

offfffffffff ayni sorun bendede var 3 yasinda oglum yaklasik 15 kilo
    aslinda yasina göre kilosu iyi ama hic dogru dürüst yemek yemez oldu
    doktora götürdügümde birak o yer diyor ama yemiyor
    düzensiz beslendigi icinde malesef devamli hastalanip duruyor zaten kresten devamli hastalik kapiyor
    ogluma cikolata yada istahini kapaticak baska biseylerde vermiyorum ki istahi kapansin :KK43:
    cesit cesit yemekler hayvan seklinde meyva tabaklari hazirliyorum hep seciyor :KK43: herseyi yemiyor
    ins. en kisa zamanda beslenmeleri düzelir cnm onlar yemiyince bizimde bogazimizdan gecmiyort geceleri uykularimiz kaciyor .