Mobilya ve renkli kulp tavsiyeleriniz ?

Konusu 'Bebek & Çocuk Odası Dekorasyonu' forumundadır ve tria tarafından 5 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : tria
  1. tria

tria mucize meleklerim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar merhaba sizlerden fikir istiyorum
    kızıma bazı renk seçenek eksikliğinden dolayı yeşil-sarı bir oda yaptırıyorum . yavrulu bi yatak (başlıklar sarı yavru kısmı yeşil), 3lü gardorap(sarı) ,5li şifonyer( yeşil).böyle bi kombin düşündüm. çilekde düz yeşil bir halı var onunla tamamlamak istiyorum . kulplarıda şekilli değide uzun renkli kulp bulmayı ümit ederek tamamlıycam .aramama rağmen henüz bulamadım .
    böyel düz renkli kulp bulan yada bi yerde raslayan varsa yardımcı olabilirmi .
    pempe istemiyorum onun haricinde bu renkler çokmu kötü odam karanlık o yüzden birazda böyle oldu
    perdeler kulşplar ve halıda 3. bi renk kullansam ev çokmu karnavala döner )) fikirleriniz varsa sevinirim .
    bide bu odayı toplam 650 liraya mal ediyorum . normalmi yaptırma olarak

2. 5 Temmuz 2010
  3. liria

liria Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yeşil sarı...Ya kız bebekler için pembe beyaz eflatun renkler daha tatlı olur bence.Daha masum.Özellikle beyaz... :eek: Eğer siz renklerde kararlıysanız biraz de beyaz renkler kullanın derim odayı açıcaktır :1rolleyes:

4. 5 Temmuz 2010
  5. tria

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    klasikleşmiş kız renkleri olsun istemedim canım malum çocuk çok olunca değiştirme şansım yok biraz daha büyüdüğündede hala bebek odası gibi olsun istemedim . beyaz kulplarda mı kullansam acaba olabilir .

6. 5 Temmuz 2010
  7. aysekapadokya

aysekapadokya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    odanız karanlıksa kesinlikle beyaz kullanın mobilyada sarı ve yeşilin kombinasyonunu ben pek beğenmiyorum pembeyi beğenmiyosan beyaza ek lila çok güzel duruyo ayrıca aydınlık gösterir ayrıca bebek odasında 3. renge girme duru bi oda olsun bence

8. 5 Temmuz 2010
  9. liria

liria Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Siz sadece bebek odası olarak düşünmüyorsunuz anladım :) bence de beyaz kulp kullanın odanın rengini açsın biraz.Aslında pembe değil de böyle beyaz kırmızı renklerini de kullanabilirsiniz.Hoş duruyor :) Beyaz kırmızı açık gri mesela

10. 6 Temmuz 2010
  11. hatic22

hatic22 aşığımmmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    fiyatı da uygun muş tatlım:hulya:

12. 6 Temmuz 2010
  13. tria

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    anladığım kadarıyla kızlar sarı yeşile kimse çok okey dememiş. şimdi çok kararsız kaldım . kulplar konusunda bilgisi olan yok sanırım uzun tahta renkli kulp bi türlü bulamadım . raslayan olursa lütfen yardımcı olsun . renk kombini içinde bi resim koyuyorum belki daha net yardımcı olursunuz

Ekli Dosyalar:

• $files.jpg
      $files.jpg
      Dosya Boyutu:
      8,2 KB
      Görüntüleme:
      56
  14. 31 Temmuz 2010
  15. nur_ada

nur_ada Popüler Üye Üye

Beğenildi: