mobilya....

Konusu 'Çeyizimiz için biz neler aldık ?' forumundadır ve daisy_s tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

23 Mart 2009
    Konu Sahibi : daisy_s
  1. daisy_s

daisy_s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar haftasonu mobilyalara baktık yemek odası takımı 5.000tl, yatak odası takımı 4.000tl, oturma odası 3.000 ve salon 4.000 tl... ankarada istanbulda ve inegölde oturann arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. sizce bahsettiğim yerlerden daha uyguna mobilya almak mümkünmü.. yada siz nasıl yaptınız nerden ne kadara aldınız?
    bu baktığımız takımlarda sade şeyler değil yanii taşlı gösterişli mobilyalar yanii :eek:

2. 24 Mart 2009
  3. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım.hafta sonu ankarada mobilya ve dekorasyon fuarına gittim.orada gördüğüm bir yatak odasına hayran kaldım.yatak başının yanına komidinleri koymuşlar ama öyle bi sistem yapmışlar ki komidinler aynı zamanda yatak başının yanlardan içine giriyor.şifonyerin yan kısmını çekiyorsun gizli bir bölüm çıkıyor değerli eşyaları koymak için daha neler neler özellikleri var ve fiyatı 3300 civarındaydı.aynısının yemek odası vardı onda da vitrinin yanlarını çekiyorsun sıra sıra dizili bardaklık diğer yanı çekiyorsun sıra sıra dizili tabaklar karşına çıkıyor.bence kesinlikle tek bir yere takılma özellikle kayseride fiyatlar ucuk çünkü kayseri kendi üretimini yapmıyor %90ı Ankaradan geliyor haliyle fiyatta biniyor üstüne.

4. 24 Mart 2009
  5. hulka26

hulka26 Hülya&Çağrı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım ankaradakı mobılya fuarından bahsetmısssın acaba semt olarak nerde soylermısın

6. 24 Mart 2009
  7. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım fuar bitti maalesef.pazar günü son günüydü.altınparkta yapılmıştı.çarşamba başlayıp pazar bitti.

8. 24 Mart 2009
  9. Kalemdarbesi

Kalemdarbesi cαяρє Đίє&#3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ankarada siteler var çok büyük pazarlıkla uyguna alabilrsin diye düşünüyorum

10. 24 Mart 2009
  11. Eudorabeta

Eudorabeta SağlıklaGelKelebeğim..εїз Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım biz geçen sene yatak odasını 4000 TL ye yaptırdık.Boydan boya sürgülü içi tamamiyle raf ve büyük dolapları olan bir gömme dolabımız var.2 tane komidin,1 tane aynalı şifonyer,Deri başlıklı bazalı yatak.Hepsi 4000 TL tuttu.

Salon koltuklarımızı 2700 TL'ye 12 taksitle bellonadan aldık.Krem deri.
    Oturma grubunu peşin 2500 TL ye aldık.Yanları deri.

Salon için Tv ünitesi,1 adet uzun tekli vitrin,1 adet orta sehpa ve 3 adet C sehpalardan alıcaz onlarda 2500 TL yi bulacak sanırım..

Senin baktıklarının fiyatları bana pahalı geldi sanki :uhm: Ama mobilyayıda görmek lazım..CADIARZU
    Bence bi kaç yere daha bak..Fiyat araştırması yap canım nacizane fikrim yerimseniben
    Bide ben İzmirdeyim kafamçokkarıştı

12. 25 Mart 2009
  13. daisy_s

daisy_s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim kızlar dikkate alcam fikirlerinizi. babam bu hafta sonu istanbula gidecek bi göz atsın olmazsa ankaraya gideriz umarım güzel bişeyler bulabiliriz

14. 26 Mart 2009
  15. blks

blks duygusal tsunami :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bız hafta sonu sıtelerden aldık canım.orada cok fazla secenk var.bence o dedıklerın pahalı tabı bana gore.bız cok uyguna aldık ve cok bılındık bı markadan.bıde cok fazla kumas secenegı sunuyorlar onune ınsan karar veremıyo.bıraz daha arastır derım ben.

16. 27 Mart 2009
  17. PULPY

PULPY Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    dün mobilya için bi mağazaya gittik..adam babamın arkadaşıydı ,bizden alın yada almayın ama kesinlikle kilim,istikbal bello almayın diyor
    yaptırın daha sağlam oluyor dedi.
    istikbal bellona 8 TL lik kumas kullanıyo biz 50-60 TL lik kumas kullanıyoruz dedi mesela
    ahsabı da ayrıca kaliteli oluyomus yaptırınca kafam karıstı?

18. 27 Mart 2009
  19. Eudorabeta

Eudorabeta SağlıklaGelKelebeğim..εїз Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Allah allah ilkez senden duyuyorum Glcnnncim bizim oturma grubumuz istikbal ve yaklaşık 9 sene oldu.Koltuklarında ne bir çökme var nede kumaşında aşınma.3 tane erkek yiğenim var bize geldiklerinde üstünden inmiyolar.Zıplıyolar.Birde abimler gelir kalır bizde abim 130 kilo yıllardır hep orda yatarlar hiç bişe olmadı taş gibiler kafamçokkarıştı
    Çevremdede bellona ve istikbal kullanan çok kişi var hiç birinden şikayet duymadım.Hem bişede olsa tereddütsüz kabul edip hemen onarıyolar.Ama diğer mobilyacılar satana kadar bir ton laf söylüyor.Ama icraat yok biz bunu çok yaşadık..:uhm: