Mobilyalar negl'den diyenler ya da diyecek olanlar

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve hacopoli tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : hacopoli
  1. hacopoli

hacopoli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evlenip barklanmak güzel olduğu kadarda masraflı ve zor bi iş. düğün döneminden ev kurarken harcanan paraların haddi hesabı yok. bazen musluğu kısmak zorunda kalıyoruz. artık herkes biliyordur inegöldeki mobilyaların daha uygun olduğunu ben oradan aldım. gerçektende uygundu ama kalitesi hakkında söylentiler var tabi. alan almayı düşünen fikirlerimizi paylaşsak diyorum.

2. 5 Ağustos 2009
  3. aysra

aysra aşkına aşık... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ben de fiyatlar çok uygun diye duymuştum yurtdışına çok çalışıyorlarmış kaliteli ve ucuz demişti bi yakınım. ama bana çok uzak yol masrafıyla eşitlerim normal markalara.

4. 5 Ağustos 2009
  5. Yusum

Yusum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hani uygun deniliyor ama merak ettim doğrusu nasıl fiyatlar örnek verebilir misiniz?

6. 5 Ağustos 2009
  7. benEceA

benEceA Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    71
    ben hem inegölde yaşıyorum hemde bir mobilyacıda çalışıyorum inegölde de her yerde olduğu gibi herşey kalite kalite çok pahalı şeyler de var uyguna halledebileceğiniz yerlerde var ama kalite olarak sorarsanız %90 ı kalite ucuz yada pahalı kaliteli yapıyorlar

8. 5 Ağustos 2009
  9. hacopoli

hacopoli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    yatak odası + oturma takımı + tv ünitesi+ yemek odası 7500 tl ye aldım. istanbulda da bayağı gezdim tabi bulabildiğim en uygun fiyat yine hepsi 9000 tlydi. ama onlar tamda aradığım modeller değildi. inegölden aldıklarımı isteyerek severek aldım.

10. 5 Ağustos 2009
  11. aysra

aysra aşkına aşık... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    oradaki markaları sayabilir misiniz bi tanesini duymuştum ama hatırlayamadım şimdi

12. 5 Ağustos 2009
  13. aysra

aysra aşkına aşık... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    çok iyi almışsın canım ne zaman almıştın tam olarak. ben de aynı parçaları aldıracam merak ediyorum ne kadar tutacağını.
    markası ne bu arada

14. 5 Ağustos 2009
  15. hacopoli

hacopoli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım daha şubatta aldık. era ve cassalina dan aldım ben. ama inegöle gideceksen hem bilen biriyle git hemde iyice gez orayı bence ben ikisini de yapmadım ve çok pişmanım.

16. 5 Ağustos 2009
  17. aysra

aysra aşkına aşık... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    az önce baktım canım yatak odası ve oturma grubunu gördüm ve süper çok iyi almışsın gerçekten koltuklara hayran kaldım inşallah gidebilme imkanım olur ekkimde halletcez işte.
    koltukların başka rengi var mıydı ben ayrıyeten günlük oda kullanmayı düşünmüyorum kirada oturacaz bir süre zaten. tv ünitesi mi konsol mu kulanıyorsun

18. 5 Ağustos 2009
  19. hacopoli

hacopoli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    koltuklar farklı renklerde olabiliyordu. ben de kiradayım ama tv ünitesi de konsolda aldım. ama büyük bir ev kiralamak zorunda kaldık. şimdiki aklım olsa tv ünitemi daha kullanışlı alıp ( gerçi benimki ufak sayılmaz 2.80 ama ) konsol almazdım. eğer çok sağlam birşey istemiyorum kullanışlı olsun diyorsan bence ikeadan al yemek masanı ve tv ünitesini çok seçenek var çünkü fiyatlarda uygun zaten